Про нас

Наше представництво розпочало свою роботу в лютому 2019 року. Протягом цього періоду ми вибудували надійні партнерські відносини та успішно пройшли через низку випробувань, що включали в себе дві хвилі пандемії COVID-19, пономасштабне вторгнення, та як наслідок, несприятливі економічні умови. Незважаючи на ці труднощі, ми визначили себе як стійку та амбіційну команду, яка швидко розвивається та рухається вперед.

Попри виклики, з якими ми стикалися, ми завжди були пристосовані до змін та готові до викликів часу. Наша команда виявила високу ефективність та вміння адаптуватися до нових умов, щоб забезпечувати нашим клієнтам найкращі рішення. Ми пишаємося тим, що, незважаючи на всі труднощі, ми залишаємося одними з лідерів у сфері фінтех послуг. Ми віримо, що тільки завдяки інноваціям, турботі про клієнтів та ефективному управлінню можна досягти успіху. Наша мета – надавати нашим клієнтам інноваційні рішення, щоб сприяти їхньому росту та процвітанню.

Дякуємо за вашу підтримку та довіру. Разом ми визначаємо майбутнє!

З найкращими побажаннями,
Команда Nayax в Україні

Nayax - це міжнародна фінтех-компанія, що надає комплексну операційну систему та платіжну платформу для різних ритейлерів.

Заснована у 2005 році, компанія Nayax розпочала свою діяльність як постачальник безготівкових платежів, послуг Інтернету речей та управлінських рішень для автоматизованої роздрібної торгівлі. Завдяки нашій орієнтації на клієнта та здатності розвивати наші пропозиції власними силами, компанія перетворилася на відзначену нагородами компанію, що надає послуги у сфері платежів та обслуговування торгових рахунків.

9
Світових офісів
800+
Співробітників
60K
Клієнтів
80+
Платіжних провайдерів
80+
Країн світу

Наша місія полягає в тому, щоб допомогти ритейлерам орієнтуватися у своїй траєкторії, надаючи інструменти для зростання та системи для зниження операційних витрат. Ми віримо, що допомагаючи ритейлерам збільшувати прибуток за допомогою інструментів залучення споживачів, лояльності та омніканальних рішень, ми створюємо довготривалий вплив на їхній бізнес та перетворюємо випадкових споживачів на відданих прихильників. Мета Nayax – розробити рішення, які є надійними та випереджають ринкові тенденції.