Чому Nayax?

Платформа, яка дозволяє ефективно керувати бізнес-процесами

Завдяки інноваційній платформі та розвиненій телеметрії – ви зможете управляти вашим бізнесом навіть дистанційно, в режимі реального часу! Фінансові звіти, статистика та аналітика продажів, товарні залишки, швидка інвентаризація та багато-іншого. Виведіть свій бізнес на новий рівень разом з платіжними терміналами Nayax!
Наші унікальні речення відповідають ключовим слівам “зростання бізнесу”, “цифрові платежі”, “роздрібні торговці”, “управління бізнесом”.

Чому Nayax?
Зосереджуємось на ваших потребах
Збільшуйте свій дохід та залучайте більше постійних клієнтів, щоб прискорити розвиток та збільшити прибуток вашого бізнесу. Налаштовуйте програму лояльності та унікальні пропозиції саме для вашого бізнесу.
Підтримуємо приймання усіх видів безготівкової оплати
Статистика НацБанку свідчить, що кількість готівкових платежів зменшується щодня, все більше людей використовують безготівкові розрахунки - як основний метод оплати. Платіжні пристрої Nayax – підтримують усі види банківської оплати (розрахунки банківськими картками, як з магнітною стрічкою, так і з чіпом, усі види безконтактної оплати, NFC, QR та ін.). Надаючи клієнту змогу розраховуватись за товар чи послугу найбільш зручним для нього способом – ви не втратите жодного клієнта!
Платіжні рішення для малого та великого бізнесу
Наші платіжні рішення повністю задовольняють потреби як малого, так і великого бізнесу. Для нас немає значення кількість ваших торгових апаратів, ми щодня працюємо для розвитку вашого бізнесу, надаючи максимум можливостей для його збільшення!
Переваги
Забезпечуємо зручне та безпечне приймання усіх видів безготівкових розрахунків
Забезпечуємо зручне та безпечне приймання усіх видів безготівкових розрахунків
Як провідна фінансово-технологічна компанія світу, ми забезпечуємо приймання усіх видів безготівкових розрахунків. Крім того, на відміну від звичайних зчитувачів банківських карток, ми надаємо можливість використання карток передплати, карток лояльності, завдяки яким ви зможете легко залучити постійних клієнтів до вашого бізнесу.
Вивчаємо ринок, та завжди працюємо на випередження
Вивчаємо ринок, та завжди працюємо на випередження
В нашій команді - провідні спеціалісти в галузі фінансово-технічних рішень, які постійно вивчають та досліджують ринок фінансових послуг. Завдяки цьому, наша продукція відповідає найвищим світовим стандартам! Наші інженери-розробники, спеціалісти з інтеграції, адміністратори даних,розробники інтерфейсу, технічні спеціалісти та оператори служби підтримки - щодня працюють заради успіху вашого бізнесу!
Глобальне охоплення
Глобальне охоплення
Nayax працює на міжнародному рівні і приймає платежі в більш ніж 60-ти країнах світу. Це має величезне значення для власників бізнесу з України, які орієнтуються на міжнародний ринок. Розширюйте ринок збуту з надійним партнером, компанією Nayax!
Досягаємо поставлених цілей
Досягаємо поставлених цілей
Наші інженери-розробники, спеціалісти з інтеграції, адміністратори даних,розробники інтерфейсу, технічні спеціалісти та оператори служби підтримки - щодня працюють заради успіху вашого бізнесу!
Зниження операційних витрат
Зниження операційних витрат
Ми пропонуємо комплексне платіжне рішення, платіжний термінал+телеметрія, завдяки чому ви будете постійно тримати руку на пульсі вашого бізнесу та оперативно реагувати на можливі зміни. Вам більше не потрібно хвилюватись за залишок того чи іншого товару в торговому апараті,оскільки завдяки телеметрії Nayax- ви будете отримувати сповіщення, коли той чи інший товар закінчується. Наші клієнти повідомляють про зниження операційних витрат приблизно на 20% завдяки використанню нашого комплексного рішення для управління.
Розвивайте ваш бізнес разом з передовим лідером платіжних рішень!
Розвивайте ваш бізнес разом з передовим лідером платіжних рішень!
Платіжні термінали для безготівкової оплати Nayax – неодноразово були відзначені як найкраща платіжна система року. Наші клієнти, з більш ніж 60-ти країн світу,вже відзначили переваги комплексного платіжного рішення Nayax та щодня збільшують свої прибутки. Приєднуйтесь до лідерів ринку та будьте на крок попереду конкурентів!