Платіжні системи для кав'ярень

Платіжні системи для кав'ярень
Оберіть платіжний термінал саме для вашої кав'ярні
Приймаються всі способи оплати

Платіжні системи для кав'ярень

У контексті сучасного вендингового бізнесу ПРРО для кав'ярні самообслуговування відіграє величезну роль завдяки швидкості, зручності та безпеці платежів. Важливими перевагами, які ви можете отримати завдяки цим системам, є ефективність для клієнтів, зручність користування різними способами безготівкових оплат, збільшення обсягів продажів для власників бізнесу, високий рівень захисту від шахраїв і кіберзлочинців, а також інструменти для аналітики та управління бізнесом. Конкурентне середовище кав'ярень самообслуговування вимагає найсучасніших рішень для привернення та утримання клієнтів, зростання обсягів продаж і підвищення ефективності бізнесу. Міжнародна фінтех-компанія Nayax, яка працює на ринку платіжних і телеметричних послуг з 2005 року, здатна забезпечити успіх вашої вендингової компанії за допомогою унікальних технологій і програмного забезпечення. На нашому сайті можна знайти комплексні рішення для встановлення безготівкових платіжних систем для кав'ярень самообслуговування.

Платіжні системи Visa/MasterCard для кав'ярні самообслуговування

Кав'ярні самообслуговування - це заклади громадського харчування, а також точки і зони харчування на заправках, у торгово-розважальних центрах, готелях і комплексах відпочинку, де клієнти можуть самостійно вибрати і замовити напої та інші продукти без взаємодії з обслуговуючим персоналом. Таким закладам, безсумнівно, потрібні автоматизовані системи замовлення та оплати. Найбільш привабливою опцією безготівкової оплати для клієнтів є карти Visa і MasterCard. Якщо ви - власник цього вендингового бізнесу, вам потрібен РРО апарат для кавомашини. Функціонал платіжних систем Visa/MasterCard для кав'ярень включає наступні можливості:
 • безконтактні платежі, які забезпечують швидкість і зручність для клієнтів;
 • чіп-і-PIN технологія для карт з підвищеним рівнем безпеки;
 • можливість зчитування мобільних платежів через додатки Apple Pay чи Google Pay.
Усе це - зручність для клієнтів, яка забезпечується швидкістю оплати, відсутністю необхідності мати із собою готівку, високий рівень захисту особистої інформації від кібершахраїв. Добитися цього та підняти вашу компанію на новий рівень допоможе ПРРО для кавомашини із зчитуванням карток Visa/MasterCard від міжнародної фінтех-компанії Наякс, яка успішно працює з вендинговим бізнесом автоматизованих кав'ярень у понад 65 країнах світу.

Що таке POS-термінал і навіщо він потрібен для кав'ярні самообслуговування?

POS (Point of Sale) термінал - це спеціалізований пристрій для обробки безготівкових платежів у магазинах, ресторанах і в будь-яких інших місцях обслуговування клієнтів. Він дозволяє користувачам здійснювати оплати за товари і послуги за допомогою різних методів - дебетових і кредитних карток, безконтактних платежів, через ПІН-код, QR-код та різноманітні способи NFC. POS термінал для кавомашини є важливим для вашого вендингового бізнесу з точки зору зручності проведення платежів та обслуговування клієнтів. Ось кілька причин, з яких очевидно, що вашому бізнесу потрібен POS термінал від компанії Nayax:
 • Прийом платежів. Клієнти зможуть використовувати будь-який спосіб оплати за каву, не маючи із собою готівки.
 • Швидкість обслуговування. Обладнання допомагає пришвидшити процес обслуговування завдяки миттєвому проведенню транзакцій.
 • Облік продажів. ПОС термінал для кав'ярні дозволяє вести облік продажів, отримувати звіти та іншу аналітичну інформацію, яка допомагатиме в управлінні вашим бізнесом.
 • Безпека. Сучасні термінали забезпечують найвищий рівень захисту діних і транзакцій, що дозволяє бізнесу знизити ризики втрат коштів через кібершахрайство.
Крім того, термінал дозволить повністю автоматизувати вашу кав'ярню чи кавомашину, на 20% зменшивши операційні витрати і на 30% збільшивши прибуток. Створіть повну систему самообслуговування, інтегрувавши наше обладнання у вашу систему управляння бізнесом на основі API.

Які переваги і можливості безготівкової системи оплати Nayax?

Телеметрія для кав'ярні від Nayax забезпечує комплексні рішення для безготівкових платежів за допомогою таких терміналів і зчитувачів карток, як VPOS Touch, Onyx, EV Meter і Nova Market. Зв'яжіться з нашим менеджером за номером телефону, вказаним на сайті, і ми запропонуємо вам найкраще рішення саме для вашого бізнесу. Ось деякі переваги і можливості безготівкових систем оплати Nayax для кав'ярень самообслуговування:
 • Різноманітність методів оплати. Крім дебетових і кредитних карток, наші термінали можуть приймати оплати QR-кодом, через мобільні системи NFC (Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, Android Pay Visa) та з використанням інших доступних способів оплати.
 • Зручність для клієнтів. Платежі проводяться швидко і зручно без необхідності чекати у черзі.
 • Безпека. Nayax забезпечує високий рівень захисту особистих та фінансових даних клієнтів, що безумовно, сприятиме високій репутації вашого бізнесу.
 • Аналітика та управління. Системи Nayax дають можливість власникам бізнесу отримувати детальну аналітичну інформацію про продажі, замовлення, популярність окремих видів продуктів і багато іншого, що допоможе у прийнятті стратегічних рішень.
 • Підтримка клієнтів. Наякс пропонує надійний та ефективний сервіс підтримки клієнтів, постійне оновлення програмного забезпечення і професійне вирішення будь-яких проблем, які можуть виникати у процесі експлуатації обладнання.
 • Можливість акцій і знижок. Система Nayax дозволяє налаштовувати різноманітні промо-акції, знижки та програми лояльності за допомогою підключення карт постійного клієнта для привернення уваги нових користувачів і зміцнення своєї репутації на ринку.
На даний момент фіскалізація кав'ярні самообслуговування - необхідна умова безперебійної роботи вашого бізнесу. За допомогою платіжних систем від Наякс ви отримаєте всю необхідну інформацію, щоб зробити роботу вашої компанії прозорою та ефективною.

Де купити та як встановити системи безготівкової оплати для кав'ярень?

Щоб купити найбільш ефективний ПРРО термінал для кавомашин, ознайомтеся із пропозиціями на ринку платіжного і телеметричного обладнання і програмного забезпечення. Вам також варто звернути увагу на цінову політику компаній-постачальників такого обладнання, їх послуги та можливості підтримки і оновлення програмного забезпечення. Якщо ви порівняєте продукти і послуги, які пропонуються різними постачальниками, ви побачите, що характеристики, функціонал, вартість та інші аспекти ПРРО обладнання від Nayax є найбільш оптимальними. Зв'яжіться з нами за номером контактного телефону на сайті для отримання більш детальної інформації про нашу продукцію і послуги. Уточніть умови покупки, доставки, встановлення, налаштування та підтримки клієнтів. Глобальна фінтех-компанія Nayax відкрила своє представництво в Україні у 2019 році. З того часу ми успішно співпрацюємо з понад 250 вендинговими компаніями. Тому ми зможемо підібрати для вас найбільш оптимальне комплексне рішення для кав'ярні самообслуговування. Установіть придбану систему у своїй точці обслуговування клієнтів згідно з нашими інструкціями. Налаштуйте програмне забезпечення та інтегруйте його у свою систему через API та хмарні сервіси. Ми допоможемо з налаштуванням, якщо це буде потрібно. Здійсніть декілька пробних транзакцій, щоб переконатися, що термінали працюють нормально. Уточніть, чи всі ваші працівники знають, як користуватися новою системою оплати. Наші консультанти і технічні спеціалісти допоможуть вашій компанії з обслуговуванням терміналів. Компанія Nayax - найдійний партнер для вашого вендингового бізнесу, і ви зможете самі у цьому переконатися.
Зв’яжіться з нами сьогодні та дізнайтесь більше!
Розкажіть нам про свій бізнес і ми допоможемо обрати платіжне рішення для збільшення вашого прибутку!