Термінали для систем доступу

Термінали для систем доступу
Обирайте зараз: зчитувачі кредитних карток для вашого бізнесу
Переваги та можливості систем доступу
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
Зручний та легкий монтаж за допомогою технології Plug and Play
Зручний та легкий монтаж за допомогою технології Plug and Play
Контроль доступу
Контроль доступу
Nayax - це ваш вірний партнер у сфері платежів та технологій.

Рішення від Nayax забезпечують технологічну підтримку, яка є ключовою для забезпечення майбутнього вашого бізнесу та його стабільного розширення. Наші нагороджені пристрої забезпечують клієнтам зручний і безпечний спосіб платежів, відкриваючи нові можливості для розвитку вашого бізнесу. Ми постійно підтримуємо лідерство у сфері платіжних регуляцій та інтеграції, завжди будучи на крок попереду ринку.

Приймаються всі способи оплати

Платіжні системи для систем доступу

У сучасному світі дуже важливі надійність, зручність та безпека у всьому. У таких місцях, як парковки, громадський транспорт, виставкові центри, ТРЦ чи спортивні заклади, сучасна платіжна система для турнікетів, шлагбаумів чи замків дозволяє зручно керувати доступом і забезпечувати повну автоматизацію і зниження операційних витрат на 20%. У першу чергу, це дуже зручно для користувачів, тому що у них немає необхідності використовувати готівку. За допомогою таких систем ви можете управляти інфраструктурою більш ефективно. Вони дозволяють знизити витрати на обслуговування кас і зменшити ризик крадіжки готівки. Крім того, такі платіжні системи зазвичай мають вбудовані функції моніторингу та аналізу, які дозволяють операторам отримувати важливу інформацію щодо використання інфраструктури, платіжних потоків та інших аспектів ведення бізнесу. Ці системи можуть бути інтегровані з технологіями аутентифікації, щоб підвищити рівень безпеки доступу. Міжнародна фінтех-компанія Nayax - це чудове комплексне рішення для ваших систем доступу, оскільки наші термінали і зчитувачі карток VPOS Touch, Onyx, EV Meter і Nova Market легко інтегруються в будь-яку інфраструктуру і дають змогу надійно захиститися від несанкціонованого доступу.

Платіжні системи Visa/MasterCard для систем доступу

Міжнародні безготівкові платіжні системи Visa/MasterCard - найоптимальніше рішення для будь-яких систем доступу. Наприклад, при встановленні відповідного ПРРО Турнікет для зчитування дебетових чи кредитних карток Visa та MasterCard ваші клієнти отримають змогу проходити через турнікети чи відкривати шлагбауми та електронні замки автоматично, без використання готівки і непотрібних затримок. Ці карткові системи забезпечують високий рівень захисту від шахрайства і несанкціонованого використання. Це - додатковий рівень безпеки для користувачів та операторів систем доступу. Крім того, картки Visa та MasterCard приймаються по всьому світу, що робить їх ідеальним вибором для платіжних систем у турнікетах і шлагбаумах у туристичних місцях або на міжнародних об'єктах. Системи Visa/MasterCard легко інтегруються з іншими технологіями, наприклад, із системами керування доступом та моніторингу використання. Такі карти можуть бути використані із мобільними платіжними додатками для безконтактних оплат через смартфони або інші мобільні пристрої, що робить оплату ще швидшою і зручнішою. Сучасне ПРРО для турнікету чи шлагбауму від глобальної фінтех-компанії Наякс - це найбільш оптимальний варіант для різноманітних систем доступу. На нашому сайті ви можете знайти комплексні рішення для встановлення безготівкових платіжних систем для шлагбаумів, замків чи турнікетів, які дозволяють користування картками Visa/MasterCard та іншими сучасними способами оплати.

Що таке POS термінал і навіщо він потрібен для систем доступу?

POS (Point of Sale) термінал - це спеціалізоване обладнання для обробки платежів у місцях продажу товарів і послуг. Він приймає оплату за допомогою дебетових і кредитних карток та інших безготівкових методів оплати. Якщо вам потрібен ПРРО термінал для шлагбауму або турнікету для забезпечення високого рівня самообслуговування, скорочення операційних витрат та повної автоматизації систем доступу, зверніться у представництво Nayax в Україні, яке було відкрито у 2019 році. Наші POS термінали мають наступні функціональні можливості:
  • обробка платежів за доступ;
  • підтвердження ідентифікації користувача шляхом введення ПІН-коду або інших форм перевірки даних;
  • управління платежами, облік і звітність щодо фінансових транзакцій;
  • інтеграція з іншими системами для автоматизації процесів та створення єдиної системи управління бізнесом.
Отже, ПОС термінали від Nayax - це важлива складова систем доступу, і вони успішно використовуються у близько 70 країнах світу.

Які переваги і можливості безготівкової системи оплати Nayax?

Nayax - це фінтех-компанія, яка спеціалізується на розробці інноваціних рішень для безготівкових платежів, у тому числі, систем оплати для турнікетів, шлагбаумів та електронних замків. Наша платіжна система для шлагбауму чи турнікету має наступні переваги і можливості: Швидка і зручна оплата доступу за допомогою практично всіх платіжних систем, включаючи дебетові і кредитні картки, QR-коди та популярні зараз способи оплати NFC (Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, Android Pay та Visa). Багатофункціональні термінали від Nayax, які моджуть бути легко інтегровані з різними системами доступу для використання однієї інфраструктури для обробки платежів та керування доступом. Забезпечення власників бізнесу детальними звітами та аналітикою щодо використання ПРРО Шлагбаум, РРО для турнікетів, електронних замків та інших систем від Nayax. Безпека від Nayax з використанням передових технологій шифрування і захисту даних для безпечних фінансових транзакцій та захисту особистої інформації корустувачів. Гнучкість і можливість масштабування бізнесу для використання у системах доступу різних рівнів з інтеграцією карток лояльності або постійного клінта. Отже, безготівкові системи оплати від Nayax для турнікетів, шлагбаумів та інших систем доступу мають багато переваг і дозволять вам зробити ваш бізнес ще більш конкурентоздатним і захищеним.

Де купити і як встановити безготівкові платіжні системи для систем доступу?

Для придбання і встановлення ПРРО для шлагбауму, турнікету чи електронних замків вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером по номеру телефону, вказаному на нашому сайті. Дізнайтеся більше про продукти, послуги, ціни, умови доставки і встановлення платіжних систем від Nayax. Ми запропонуємо вам найбільш вдалий варіант безпекової системи для вашого бізнесу. Після отримання обладнання скористайтеся нашими інструкціями для його встановлення і налаштування. Підключіть вибраний термінал для електрозамка, шлагбауму чи турнікету до власної системи через API або хмарні сервіси. Проведіть декілька пробних транзакцій, щоб переконатися у правильному функціонуванні системи. Ознайомте своїх операторів із особливостями використання обладнання. Щоб забезпечити надійність обладнання та послуг від Nayax, детально обговоріть умови співпраці, обслуговування та оновлення програмного забезпечення. Спираючись на свій майже 20-річний досвід на ринку платіжних систем та телеметричного обладнання, ми забезпечимо вам надійну співпрацю для росту і розвитку вашого бізнесу.
Зв’яжіться з нами сьогодні та дізнайтесь більше!
Розкажіть нам про свій бізнес і ми допоможемо обрати платіжне рішення для збільшення вашого прибутку!