Платіжна система для атракціонів, яка підтримує приймання усіх видів безготівкової оплати

Платіжні термінали VPOS Touch та Onyx з інтегрованою телеметрією – для приймання безготівкової оплати на атракціонах. Завдяки впровадженню платіжної системи на дитячі та розважальні атракціони, ваші клієнти матимуть змогу зручно, швидко та безпечно сплачувати за послуги атракціонів, використовуючи різноманітні безготівкові розрахунки, такі як банківські картки (як чіповані, так і з магнітною смужкою), безконтактна оплата, мобільні платежі, NFC та QR платежі. Платіжні термінали Nayax чудово працюють в протоколах Pulse, завдяки чому ви отримаєте повноцінну платіжну систему на вашому обладнанні.

Платіжна система для атракціонів, яка підтримує приймання усіх видів безготівкової оплати
Виберіть зараз: зчитувачі кредитних карток для вашого торговельного бізнесу
Будь-який розмір бізнесу
Будь-який розмір бізнесу

Незалежно від того, чи ви встановлюєте дитячі атракціони в одному парку або кількох розважальних центрах, ми допоможемо вам вдосконалити ваші заходи та підвищити прибутки завдяки нашому комплексному рішенню. З нашою допомогою ваші атракціони стануть більш привабливими, безпечними та прибутковими, забезпечуючи незабутні враження для маленьких відвідувачів.

Виробники ігрових пристроїв для дітей, включаючи атракціони, аркадні ігри та машини з видачею призів.
Виробники ігрових пристроїв для дітей, включаючи атракціони, аркадні ігри та машини з видачею призів.

Збільшуйте вартість та привабливість ваших атракціонів за допомогою інноваційного підходу: продавайте їх вже оснащеними зчитувачами карток Nayax для безготівкових платежів. Це дозволить вам не лише спростити процеси оплати для клієнтів, але й забезпечити більшу гнучкість у платіжних опціях.

Оберіть платіжний термінал для атракціонів та максимізуйте свій прибуток!
Встановлюємо платіжні термінали для атракціонів та парків розваг більше ніж в 60-ти країнах світу!

Інтегрована телеметрія

Надасть вам змогу віддаленого керування, контролю та налаштування обладнання в режимі реального часу. Налаштування мультипрайсу дозволить вам збільшити прибуток, оскільки ви зможете запропонувати клієнтам отримати більше хвилин за послуги атракціонів, за вигіднішою ціною, що збільшить обсяг продажів.
Завдяки платіжним терміналам Nayax, ви зможете надати вашим клієнтам можливість сплачувати за послуги атракціонів безготівковою оплатою.
Це не тільки забезпечить зручність для вашої аудиторії, але й допоможе збільшити ваш прибуток, оскільки, завдяки інтегрованій телеметрії, ви зможете налаштувати мультипрайс, запровадити картки лояльності та отримувати більше імпульсних продажів.

Приймаються всі способи оплати

Платіжні системи для атракціонів

Щоб бути конкурентоспроможним на вендинговому ринку, власникам атракціонів варто подумати про впровадження ПРРО для розважального апарату. Справа в тому, що клієнти все частіше використовують безготівкові системи оплати, тому що це зручно і швидко. Тому можливість приймати безготівкові платежі зазвичай збільшує обсяги продаж. Коли споживачі можуть використовувати свої банківські картки, вони схильні витрачати більше грошей, тому що вони не обмежені наявністю готівки. Для компаній, які надають розважальні послуги, це також вигідно, оскільки використання безготівкової Payment System зменшує ризики крадіжок і втрат готівки. Безготівкова система оплати також має вбудовані інструменти для обліку та аналітики продажів. Таким чином ви можете отримувати детальну інформацію про вподобання своїх клієнтів і кількість транзакцій, яка допомагає в управлінні бізнесом та прийнятті стратегічних рішень. Міжнародна фінтех-компанія Nayax пропонує комплексні рішення для встановлення безготівкових платіжних систем на атракціони, які сприятимуть процвітанню вашого бізнесу.

Платіжні системи Visa/MasterCard для атракціонів

Безготівкові платіжні системи Visa та MasterCard є особливо корисними для атракціонів, оскільки вони приймаються у всьому світі та використовують різні типи карт - кредитні, дебетові чи підприємницькі. Як власник атракціонів, ви можете вибрати оптимальний продукт для своїх потреб. Карткова платіжна система для атракціонів Visa/MasterCard від Наякс має високі стандарти безпеки, такі як захист від шахрайства за допомогою шифрування даних, технологія чіп-і-пін, двофакторна ідентифікація тощо. Це допомагає захиститися як від крадіжок та шахрайських схем, так і від зловживань недобросовісних працівників власної компанії. Безготівкові платежі з використанням карт Visa та MasterCard обробляються миттєво, і це дуже зручно для клієнтів. Крім того вони забезпечують надійний еквайринг, пропонують інтеграцію з програмами лояльності для повторних відвідувань атракціонів та дедалі активніше використовують безконтактні платежі та мобільні додатки. У цілому, використання платіжних систем Visa/MasterCard для атракціонів - це зручний та безпечний спосіб подальшого розвитку вашого бізнесу. Обладнання та ПРРО для атракціонів від компанії Nayax - це продумане комплексне рішення та надійне партнерство для вашої компанії.

Що таке POS термінал і навіщо він потрібен для атракціонів?

POS-термінал (Point of Sale) - це електронний пристрій, який використовується для обробки платежів у реальному часі. Він з'єднаний з банківською системою через Інтернет або телефонну лінію для миттєвої авторизації і обробки платежів. Наші платіжні термінали VPOS Touch та Onyx з інтегрованою телеметрією, а також обладнання EV Meter і Nova Market можуть використовуватися на дитячих і розважальних атракціонах, щоб ваші клієнти мали змогу швидко та безпечно оплатити вибрану послугу за допомогою різних безготівкових методів оплати. POS-термінал для атракціонів від Nayax дає багато переваг, оскільки:
 • збільшує кількість продажів послуг через зручність для клієнтв;
 • забезпечує швидкі та ефективні розрахунки для більшого задоволення користувачів;
 • має вбудовані функції обліку і звітності, які дозволяють складати звіти і проводити аналіз ефективності бізнесу;
 • впроваджує автоматизацію та стимулює перехід на систему самообслуговування у форматі Self-Checkout;
 • допомагає захищати клієнтську інформацію та фінансові дані.
Очевидно, що ПОС термінал є необхідним елементом інфраструктури атракціонів, якщо ви хочете розвивати свій бізнес на новому рівні.

Які переваги і можливості безготівкової системи Nayax?

Наші модулі оплат NFC для вендінгу підходять для будь-якого розміру бізнесу. Ви можете встановити їх на одній локації або в різних розважальних центрах, налаштувати мультипрайс, запровадити картки лояльності і постійного клієнта та отримати більше імпульсних продажів. Партнери, які вже користуються нашим обладнанням, стверджують, що за допомогою наших інноваційних рішень їм вдалося на 30% збільшити свій дохід. Крім того, такий термінал для атракціону чудово працює в протоколах Pulse, що дозволяє отримати і ефективно використовувати повноцінну платіжну систему на вашому обладнанні. Щодо клієнтів, то вони отримують можливість оплати послуг атракціону за допомогою таких популярних форм NFC, як Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, Android Pay та Visa. Вони також можуть вибрати безконтактну оплату QR-кодом чи банківською карткою. Усе це робить їх досвід споживача приємним і спонукає давати рекомендації вашому бізнесу у соціальних мережах і на форумах. Отже, зі слів наших клієнтів, обладнання і програмне забезпечення дозволяє отримати численні переваги для бізнесу. А це - головна запорука надійної співпраці. Серед них:
 • зручність для клієнтів - їм потрібно витрачати менше часу на здійснення транзакцій; • розширення клієнтської бази, за рахунок бонусних програм;
 • збільшення обсягів продажів;
 • безпека - повністю автоматизована система з контролем доступу;
 • швидкість обробки платежів;
 • менше проблем з розрахунками та зниження ймовірності виникнення конфліктних ситуацій;
 • ефективний облік і аналітика - полегшує роботу співробітникам бізнесу.
Загалом, термінал для розважальних апаратів і атракціонів для дітей та дорослих від компанії Наякс відкриває нові можливості для збільшення продажів, приваблення нових клієнтів та розвитку вашого вендингового бізнесу.

Де купити і як встановити безготівкові платіжні системи для атракціонів?

Щоб купити і налаштувати систему прийому платежів Cashless System, вам спочатку потрібно дослідити ринок, щоб з'ясувати, яка із систем найбільше підходить для вашого бізнесу. Фінтех-компанія Nayax - надійний постачальник таких систем, який має досвід у роботі з атракціонами та іншими схожими видами вендингового бізнесу. Зв'яжіться з нашим менеджером за номером телефону, вказаним на сайті, щоб уточнити деталі і підібрати оптимальне рішення. Подумайте, яке саме обладнання вам потрібно придбати - POS-термінали, карт-рідери або мобільні пристрої для обробки платежів. Врахуйте ціновий діапазон і свій бюджет. Встановлення платіжної системи для атракціонів повинно бути проведено згідно з інструкціями, які ми вам надамо, або ж ми можемо порекомендувати вам послуги професійних технічних спеціалістів. Проведіть налаштування і тестування обладнання і програмного забезпечення перед початком його експлуатації. Ознайомте свій персонал з особливостями роботи системи. Подумайте про постійне обслуговування системи оплати та оновлення програмного забезпечення, щоб уникнути можливих проблем і гарантувати безперервну роботу вашого бізнесу. Фінтех-компанія Наякс з її 20-річним досвідом роботи у сфері телеметрії та безготівкових платежів стане вашим надійним партнером і помічником. Наша мета - забезпечити вас надійними рішеннями, які випереджають ринкові тенденції.
Зв’яжіться з нами сьогодні та дізнайтесь більше!
Розкажіть нам про свій бізнес і ми допоможемо обрати платіжне рішення для збільшення вашого прибутку!