Платіжні термінали для станції зарядки електромобілів

Платіжний пристрій з інтегрованою телеметрією для приймання безготівкової оплати для будь-якої зарядної станції електромобілів.
Платіжні термінали Nayax для зарядних станцій електромобілів – можливо інтегрувати на будь-яку зарядну станцію AC/DC, що дозволить вашим клієнтам швидко та зручно розраховуватись за послуги зарядки.

Платіжні термінали для станції зарядки електромобілів
У нас є рішення для вашого вендингового бізнесу
Виробники зарядних станцій для електромобілів (OEM)
Виробники зарядних станцій для електромобілів (OEM)

Збільшіть привабливість та функціональність ваших зарядних станцій, обладнавши їх всесвітньо визнаними платіжними терміналами Nayax.

Оператори зарядних станцій
Оператори зарядних станцій

Покращуйте прибутковість свого бізнесу та розширюйте ринок, який ви охоплюєте, шляхом прийому різноманітних форм безготівкових платежів

Система управління пунктами прийому платежів
Система управління пунктами прийому платежів

Надайте своїм клієнтам інноваційну платформу, що містить інтегроване платіжне рішення через хмарний API або за допомогою інтеграції OCPI

Постачальники послуг електронної мобільності
Постачальники послуг електронної мобільності

Підсилюйте присутність вашого бренду EMSP на ринку, використовуючи спеціалізований додаток з функцією білої етикетки, який включає інтегровані платіжні можливості та опції роумінгу.

Оберіть платіжний термінал саме для вашої зарядної станції
Переваги приймання безготівкової оплати на станції зарядки електромобілів
Зручність для клієнта
Зручність для клієнта
Платіжні пристрої для зарядки електромобілів VPOS Touch та Onyx - мають звуковий супровід українською мовою, багатомовний, кольоровий сенсорний дисплей, та можливість автоматичного генерування QR-коду після завершення зарядки, який, при потребі, водій може відсканувати щоб отримати цифровий чек.
Приймання усіх видів безготівкової оплати
Приймання усіх видів безготівкової оплати
Платіжні пристрої підтримують усі види банківської оплати (банківські картки, як з магнітною стрічкою так і з чіпом, усі види безконтактної оплати, мобільні платежі, NFC та QR). Потенційні та прогресивні клієнти, такі як водії електромобілів, гарантовано будуть задоволені сервісом, оскільки тепер, для оплати за послуги зарядки - їм не потрібно підписуватись чи реєструватись в різних додатках та сервісах
Віддалене керування та бізнес-аналіз
Віддалене керування та бізнес-аналіз
Встановлення на зарядну станцію платіжних терміналів, таких як VPOS Touch чи Onyx - дозволить вам оптимізувати та контролювати ваш бізнес за допомогою додатку EV meter або будь-якої сторонньої CPMS. Ви будете завжди в курсі поточних справ, продажів, транзакцій та ін., будучі завжди на крок попереду конкурентів.
Відкрийте безготівкові платежі
Відкрийте безготівкові платежі
Оферуйте широкий спектр опцій безготівкової оплати, охоплюючи понад 80 різних методів. Ваші клієнти зможуть використовувати кредитні та дебетові картки, проводити як контактні, так і безконтактні платежі EMV, користуватися мобільними платежами через NFC, сканувати QR-коди, а також використовувати передплачені картки та інші зручні способи оплати.
Білінг та кліринг
Білінг та кліринг
У ролі Merchant of Record, наша компанія пропонує підтримку більш ніж 80 способів оплати, працює в понад 70 країнах та обробляє транзакції у понад 50 валютах. Ми також надаємо сервіси, такі як попередні авторизації платежів та пропонуємо фіксовані тарифи для спрощення процесу оплати.
Платіжні рішення із замкнутим циклом
Платіжні рішення із замкнутим циклом
Наша пропозиція включає як фізичні, так і цифрові передплачені картки, а також ми надаємо спеціалізовані рішення для підвищення лояльності клієнтів у місцях, таких як офісні простори або багатоквартирні житлові комплекси.
Фізична інтеграція
Фізична інтеграція
Злиття функціоналу платіжного терміналу з системою зарядних станцій для електромобілів, забезпечуючи підтримку одночасного використання кількох сесій.
Інтеграції на основі API/хмарні інтеграції
Інтеграції на основі API/хмарні інтеграції
Платіжний пристрій та зарядний пристрій для електромобілів не пов'язані фізично, але вони синхронізовані через з'єднання з системою управління зарядними пунктами (CPMS).
Сервер OCPI / хмарні інтеграції
Сервер OCPI / хмарні інтеграції
Управляйте процесом зарядки електромобілів через наш платіжний кіоск, який оснащений можливістю одночасно керувати декількома зарядними пристроями для електромобілів.

Переваги відкритої платіжної системи для зарядних станцій для електромобілів

Додайте зчитувач карток до торгових автоматів і отримуйте більше прибутку.

+30%
Збільшуйте свій дохід
-20%
Скоротіть свої операційні витрати
80%
Інтеграція з платіжними системами
Nayax, ваш надійний платіжний та технологічний партнер

Рішення від Nayax надають необхідні технології для забезпечення безпеки та гнучкого розширення вашого бізнесу. Наші пристрої, які отримали численні нагороди, забезпечують легкий і безпечний процес платежів для ваших клієнтів, одночасно пропонуючи вашому бізнесу потенціал для розвитку. Ми завжди попереду ринку, зосереджені на передових підходах у регулюванні та інтеграції платіжних систем.

Приймаються всі способи оплати

Платіжні системи для станцій зарядки електромобілів

Сучасна зарядна станція для електромобіля може використовувати різноманітні платіжні системи для забезпечення зручності користувачів і ефективного управління. Вона повинна спрощувати життя як клієнтів, так і власників бізнесу. Найпоширеніші з них - RFID-карти із безпровідним ідентифікаційним зчитувачем, мобільні додатки, кредитні та дебетові картки, абонентські плани, платіжні системи третіх сторін (Apple Pay, Google Pay PayPal тощо) та підписки на послуги. Ці платіжні опції спрощують процес зарядки електромобілів і роблять його більш доступним для користувачів. Розуміючи потреби своїх клієнтів і партнерів та високу конкуренцію на ринку вендингових послуг, міжнародна фінтех-компанія Nayax з майже 20-річним досвідом у цій сфері пропонує комплексні рішення для встановлення безготівкових платіжних систем на станціях зарядки електромобілів. Ви знайдете цікаві пропозиції для вашого вендингового бізнесу будь якого масштабу на нашому сайті.

Платіжні системи Visa/MasterCard для станцій зарядки електромобілів

Система оплати (Payment System) Visa або MasterCard - це зручний варіант для водіїв, який також дає ряд важливих переваг для власників та операторів зарядних станцій. Серед них - наступні:
 • Зручність для користувачів. Сучасні водії звикли користуватися такими картками і переважно не маєть із собою готівки.
 • Глобальна система користування. Водії з інших країн можуть без проблем користуватися вашою зарядною станцією.
 • Безпека і захист. Платіжні системи Visa і MasterCard мають гарантований еквайринг та високий рівень захисту особистої та фінансової інформації. Вони використовують сучасні технології шифрування даних і перевірки транзакцій.
 • Швидкість та ефективність. Оплата за допомогою цих карток здійснюється швидко, що зменшує час очікування та дозволяє використовувати його ефективніше під час зарядки електромобіля.
 • Можливості звітності та аналізу. Дані з платіжних систем Visa і MasterCard можуть використовуватися для аналізу і вдосконалення послуг, наприклад, для планування розташування станцій, управління попитом і врахування різних аспектів бізнесу.
У цілому, встановлення зарядної станції для електромобілів не може обійтися без підключення такої універсальної безготівкової платіжної системи, яка б обслуговувала картки Visa і MasterCard. Наякс пропонує найсучасніші термінали і пристрої для зчитування карток, які ідеально підійдуть для вашого вендингового бізнесу.

Що таке POS-термінал і навіщо він потрібен для станцій зарядки електромобілів

POS-термінал (Point of Sale) - це спеціальний пристрій, який використовується для обробки платежів у роздрібній торгівлі і наданні послуг. Для станцій зарядки електромобілів ПОС термінал використовується як Cashless System для прийому платежів за зарядку. У сучасному високо конкурентному світі вендингового бізнесу автоматизація зарядної станції для електромобілів дозволяє впровадити систему самообслуговування, що підвищить вашу конкурентоздатність на ринку. Це вже давно перестало бути просто інструментом платежів, це стало необхідністю для економії часу як клієнтів, так і власників бізнесу. Ось ще декілька причин, чому POS-термінали так потрібні для зарядних станцій:
 • зручна та безпечна обробка безготівкових платежів. Всі дані захищені від передачі третім особам. В сучасному світі це важлива перевага;
 • ведення детальних звітів та обліку, включаючи інформацію про час, тривалість і кількість спожитої електроенергії та вартість зарядки, що дозволяє керівництву бізнесу приймати стратегічні рішення на основі реальних даних та аналітики;
 • інтеграція із системами управління доступом, що дозволяє ідентифікувати та аутентифікувати користувачів перед початком зарядки. Це в свою чергу також дозволяє отримувати для покращення сервісу та оперативно реагувати на проблеми;
 • підтримка підписки та програм лояльності, що дає можливість власникам станцій пропонувати спеціальні умови та знижки для постійних користувачів.
Ми допомагаємо вашим клієнтам сплачувати за зарядку електромобілів зручним для них способом, до якого вони звикли в сучасному світі. Таким чином, повністю зосереджуючись на покращенні якості своїх послуг. Ви можете обрати платіжний термінал VPOS Touch, Onyx, EV Meter чи Nova Market від Nayax і продовжувати підсилювати і розвивати свій вендинговий бізнес.

Які переваги і можливості безготівкової системи оплати Nayax?

Nayax - це міжнародна фінтех-компанія, яка з'явилася на ринку платіжних і телеметричних послуг у 2005 році. З того часу вона стала провідним постачальником пристроїв і програмного забезпечення для безготівкових платежів у вендинговому бізнесі у більше ніж 65 країнах світу. Сюди входять і платіжні системи для зарядних станцій електромобілів, які дають клієнтам та власникам цього типу вендингового бізнесу ряд безперечних переваг та інноваційних можливостей, а саме:
 • Різноманітність способів оплати. Наші системи приймають усі види безготівкових платежів - кредитні та дебетові картки, безконтактні платежі QR-кодом, мобільні оплати через додатки та системи NFC (Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, Android Pay і Visa).
 • Гнучка тарифи та їх легке налаштування. Власники станцій зарядки можуть безпроблемно налаштовувати тарифи, включаючи фіксовану вартість або цінові плани, у які входять час, кількість спожитої електроенергії або інші параметри.
 • Дистанційне управління і моніторинг. Nayax надає можливість власникам та операторам станцій віддалено моніторити пристрої і керувати ними через Інтернет. Це допомагає аналізувати дані, вести їх облік, впроваджувати зміни у цінову політику та отримувати повідомлення про поточний стан пристроїв.
 • Підтримка програм лояльності та акцій. Наші системи сприяють запуску таких програм для залучення клієнтів, і вони можуть включати карти лояльності і постійного клієнта, знижки, бонусні програми та інші промоції.
 • Безпека і захист даних. Пристрої Nayax забезпечують високий рівень захисту фінансових та особистих даних користувачів із залученням сучасних технологій шифрування і стандартів безпеки платежів.
Такі широкі можливості дозволяють повністю запровадити систему Self-Checkout та автоматизувати зарядну станцію, а це, у свою чергу, на 20% скоротить операційні витрати і на 30% збільшить прибуток.

Де купити і як встановити безготівкову систему оплати для станцій зарядки електромобілів

Ви можете замовити і купити потрібну вам систему безготівкових оплат за послуги зарядки електромобілів у нашому представництві Nayax, яке працює в Україні з 2019 року. Зв'яжіться з нашим менеджером по номеру телефону, вказаному на сайті, щоб уточнити, що ми можемо запропонувати саме для ваших потреб, які умови поставки, встановлення і налаштування, а також підтримки та оновлення програмного забезпечення. Ваша зарядна станція для електромобіля буде приносити прибуток і розвивати ваш бізнес, якщо ви правильно встановите обладнання згідно з нашими інструкціями та інтегруєте його у свою систему. Після завершення монтажу терміналів оплати і програмного забезпечення проведіть кілька пробних транзакцій, щоб переконатися, що все працюватиме без збоїв. Навчіть свій персонал користуватися системою та передбачте бюджет на оновлення програмного забезпечення. POS-термінали та зчитувачі карток від Наякс - це ваша розумна інвестиція у майбутнє вашого бізнесу. Наша фінтех-компанія має успішний досвід співпраці з власниками станцій для зарядки електромобілів у багатьох країнах світу, тому ми готові стати вашим надійним партнером.
Зв’яжіться з нами сьогодні та дізнайтесь більше!
Розкажіть нам про свій бізнес і ми допоможемо обрати платіжне рішення для збільшення вашого прибутку!