POS-системи для автомийок з оплатою кредитними картками

Рішення для безготівкових платежів, створене для операторів торгових автоматів

POS-системи для автомийок з оплатою кредитними картками
У нас є рішення для вашого вендингового бізнесу
Всі розміри бізнесу
Всі розміри бізнесу

Будь-то управління однією автомийкою чи керівництво мережею таких закладів, наші гнучкі рішення для управління допоможуть вам підвищити ефективність та оптимізувати процеси у вашому бізнесі.

Автомийні, пневматичні, вакуумні та інші автомати
Автомийні, пневматичні, вакуумні та інші автомати

З Nayax, ви зможете централізовано управляти всіма аспектами вашої автомийки, включаючи повітряні та вакуумні установки, мийки для собак, торгові автомати та інше. Це дозволяє вам ефективно контролювати продажі, запаси, обладнання та збирати дані про клієнтів, все в одному місці.

Виробник автомийного обладнання
Виробник автомийного обладнання

Збільшіть привабливість вашої автомийки, пилососів та іншого обладнання, пропонуючи їх з вже вбудованими зчитувачами карток Nayax, що додасть додаткову вартість та зручність для ваших клієнтів.

Обирайте зараз: зчитувачі кредитних карток для вашого вендингового бізнесу
Зчитувач кредитних карток торгового автомата та функції системи управління

Перехід з монетної автомийки на систему оплати автомийки кредитною карткою

Збільшуйте дохід автомийки за допомогою розумних безготівкових рішень

+30%
Збільшуйте свій дохід
-20%
Скоротіть операційні витрати
80%
Платіжні інтеграції
“Nayax VPOS Touch був наповнений функціями, які просто вибивали конкурентів з колії.”
збільшення безготівкових продажів з VPOS Touch
88%

збільшення безготівкових продажів з VPOS Touch

Nayax, ваш надійний платіжний та технологічний партнер

Рішення Nayax забезпечують вас передовими технологіями, які гарантують безпеку вашого бізнесу та його стабільне розширення. Наше обладнання, удостоєне нагород, пропонує користувачам легкий та надійний спосіб оплати, водночас відкриваючи нові горизонти для розвитку вашого бізнесу. Ми постійно випереджаємо тренди ринку, особливо у питаннях регулювання та інтеграції платіжних систем.

Приймаються всі способи оплати

Платіжні системи для мийки самообслуговування

У сучасному світі, де безупинно розвиваються технології, сфера послуг не може залишатися осторонь від інновацій. Однією із послуг, які розвиваються досить динамічно, є мийка самообслуговування, а одним із найзручніших і найновітніших інструментів у цій галузі є безготівкові платіжні системи. Користувачі мобільних платіжних додатків і безконтактних карток та NFC технологій хочуть розраховуватися за миття машини швидко і безпечно. Системи лояльності та бонусні можливості для постійних клієнтів підвищать їх довіру та спрятимуть конкурентоспроможності вашого бізнесу. Якщо ви хочете на 30% збільшити свій дохід, на 20% скоротити операційні витрати та інтегрувати 80% платежів у вашу систему контролю та приймання рішень, міжнародна фінтех компанія Nayax із представництвом в Україні з 2019 року, може запропонувати вашому бізнесу комплексні рішення. Платіжна система для мийки самообслуговування Nayax стане візитною карткою і запорукою успішного розвитку вашої компанії.

Платіжні системи Visa/MasterCard для автомийки

Серед найбільш потрібного програмного РРО для автомийки чільне місце займають термінали, які підтримують оплату Visa/MasterCard. Безготівкові платежі вже стали частиною повсякденного життя, а тому автомийки дедалі активніше впроваджують системи для оплати послуг за допомогою Visa і MasterCard (Cashless Systems), які надають зручності і гнучкості користувачам. Ці системи забезпечують високий рівень безпеки транзакцій за допомогою сучасного шифрування. Вони зручні для клієнтів, які не люблять носити із собою готівку. До того ж, картки Visa і MasterCard можуть використовуватися як у контактному, так і в безконтактному режимах оплати за допомогою NFC і QR-кодів. Використання ПРРО для автомийки самообслуговування з підтримкою карток Visa і MasterCard дозволяє повністю автоматизувати процес оплати і зменшити можливість помилок. Така платіжна система (Payment System) допомагає вести точний облік операцій і надає можливість аналізувати звіти. Це сприяє правильному плануванню та оптимізації бізнес-процесів. Деякі програми лояльності безпосередньо пов'язані з картками Visa/MasterCard, а тому їх використання на автоматизованих автомийках буде стимулювати повторні відвідування, а отже, збільшить прибуток. В епоху стрімкого розвитку електронних технологій фінтех-компанія Наякс пропонує вам створити безпечний і зручний простір для своїх клієнтів, спрощуючи процес оплати для їх кращого задоволення своїх потреб.

Що таке POS термінал для автомийки і навіщо він потрібен?

POS (Point of Sale) термінал для автомийки - це пристрій для обробки платежів, який дозволяє клієнтам здійснювати безготівковий платіж за послугу. Такий термінал є важливою складовою успішності вашого бізнесу, тому що:
 1. Це зручно для клієнтів, які можуть використовувати свої кредитні чи дебетові карти та інші методи безготівкових оплат легко і зручно.
 2. Використання POS терміналів має високий рівень безпеки, тому що дані платіжних засобів шифруються безпосередньо під час транзакції.
 3. Різноманітність способів оплати (мобільні та безконтактні платежі та інші електронні форми оплати) додає зручності та задоволення від якості і швидкості оплати послуг.
 4. Докладний облік транзакцій і генерування звітів - ще одна причина для власників встановити ПОС термінал для автомийки. У такий спосіб вони можуть отримувати важливу інформацію про обсяг операцій і популярність певного виду послуг.
 5. POS термінали забезпечують підвищення ефективності обслуговування, оскільки оплата здійснюється миттєво, і час очікування для клієнтів суттєво зменшується.
 6. Лояльність клієнтів також зазнає змін у кращу сторону, оскільки тепер їм комфортно і безпечно користуватися саме вашими послугами.
Усе це робить POS термінали важливим елементом інфраструктури для автомийок, які можуть надавати своїм клієнтам зручний і сучасний сервіс.

Які переваги і можливості безготівкової системи оплати Nayax?

Повністю роботизована автомийка - найкраще рішення для вашого бізнесу, ефективність якого забезпечується безготівковими розрахунками (як у випадку із Self-Checkout) за допомогою POS терміналів від компанії Nayax. Для власників мийок самообслуговування ми пропонуємо такі системи, як VPOS Touch, Onyx, EV Meter і Nova Market. Їх головною перевагою є те, що приймаються всі способи оплати, такі як:
 • еквайринг кредитних та дебетових карток Visa/MasterCard;
 • оплати QR-кодом та безконтактними картами;
 • оплати NFC (Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, Android Pay та Visa).
Є ще цілий ряд переваг впровадження POS терміналів на автоматизованих автомийках як для клієнтів, так і для власників бізнесу. Для клієнтів це - зручність і швидкість, а також безпека оплати, програми лояльності та знижки. Платіжна система для автомийки може легко інтегруватися з різноманітними програмами бонусів і скидок, що дає клієнтам можливість отримувати запропоновані переваги при використанні певного способу оплати. Для власників автомийок безготівкові системи Nayax забезпечують:
 • ефективність обслуговування;
 • зниження ризику втрат готівки і крадіжок грошей;
 • легше ведення обліку, отримання статистики і проведення аналізу ефективності бізнесу;
 • збільшення клієнтської бази;
 • безпека і контрольоване управляння фінансовими операціями.
У наш час, коли фіскалізація готівки для автомийок є першочерговою потребою, Nayax пропонує надійні і передові рішення за допомогою сучасного обладнання і програмного забезпечення, які працюють у понад 80 країнах світу.

Де купити і як встановити платіжні системи для мийок

Напевно, ви вже ознайомилися з ринком і виділили провідних виробників платіжних терміналів для мийок самообслуговування. Знайти цю інформацію можна в Інтернеті, щоб порівняти характеристики цих систем, ціни та відгуки. Можна також відвідати виставки та конференції, присвячені ПОС терміналам та обладнанню для самообслуговування на автомийках, Там ви зможете зустрітися з представниками компаній-виробників і дистриб'юторів та побачити всю продукцію. Щодо пошуку в Інтернеті, відвідайте сайт нашої компанії, і у вас буде вся потрібна інформація. Щоб купити РРО для автомийки, потрібно ознайомитися з характеристиками та функціоналом платіжних терміналів і вибрати той, який найкраще відповідатиме потребам вашого бізнесу. Порівняйте вартість різних пропозицій, і ви зрозумієте, наскільки комфортними і поміркованими є наші ціни. Послуги доставки, встановлення і налаштування зазвичай включені у загальну вартість. Узгодьте всі умови з нашими менеджерами. Ви можете також провести встановлення самостійно, користуючись нашими інструкціями. Ваша платіжна система для мийки самообслуговування повинна бути підключена до необхідних мереж та систем для обробки оплати. Зазвичай потрібна інтеграція з електронними платіжними системами. Щоб переконатися, що термінал працює належним чином, проведіть тестові транзакції і впевніться, що платіжний процес відбувається правильно. Навчіть персонал користуватися платіжною системою та поспілкуйтеся із нашою службою підтримки, якщо виникнуть якісь запитання. Фінтех-компанія Nayax із своїм майже 20-річним досвідом на глобальному ринку пристроїв для безготівкових платежів стане для вас надійним партнером і запропонує подальші рішення для мийки самообслуговування і майбутнього процвітання вашого бізнесу.
Зв’яжіться з нами сьогодні та дізнайтесь більше!
Розкажіть нам про свій бізнес і ми допоможемо обрати платіжне рішення для збільшення вашого прибутку!