Nova Market

Рішення для самообслуговування.

Nova Market – це каса самообслуговування, яка дає вашим споживачам змогу самостійно купувати товари, зменшуючи час очікування та підвищуючи операційну ефективність вашого бізнесу. Nova Market ідеальне рішення для мінімаркетів та інших різновидів бізнесу, які передбачають самообслуговування, забезпечуючи швидкий та інтуїтивно зрозумілий процес оформлення покупки будь-якої кількості товарів і послуг. У поєднанні з платформою керування NayaxVend та інструментами маркетингу Nova Market збільшує обсяг продажів, оптимізує операційні витрати й підвищує рівень задоволеності споживачів.

Nova Market
Особливості рішення для самообслуговування
Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
Інтуїтивно зрозумілий та легкий інтерфейс користувача, який забезпечує плавний шлях клієнта до оплати своєї покупки, а вбудований принтер, надрукує традиційний паперовий чек.
Легкість масштабування
Легкість масштабування
Nova Market це рішення, яке можна з легкістю масштабувати та налаштувати відповідно до всіх вимог продавця, і дистанційно контролювати, задяки вбудованому 3G/4G інтернет зв'язку.
Різноманітність методів оплати
Різноманітність методів оплати
Підтримує всі варіанти безготівкової оплати, включаючи як контактні, так і безконтактні платежі, зокрема EMV, Google Pay, Apple Pay, щоб ви ніколи не пропустили потенційний продаж.
Моніторинг коштів
Моніторинг коштів
Дистанційний доступ до детальних звітів по всім касам самообслуговування, та перегляд зведених звітів з усіх POS-терміналів Nayax своєї компанії.
Оптимізація роботи магазину
Оптимізація роботи магазину
Споживачі можуть самостійно обирати, шукати товари на екрані терміналу, або самостійно сканувати їх, завдяки вбудованому сканеру, а також можуть вивчати продукти та знайомитись з інформацією про поживну цінність, перш ніж прийняти рішення про покупку.
Зручність систем Nova Market

У сучасному світі, у людей не завжди є при собі готівка, тому Nayax робить все можливе, щоб ви не пропускали жодного продажу. Nova Market пропонує різноманітні варіанти оплати, включаючи безконтактні та контактні платежі, і приймає всі основні методи оплати на ринку, гарантуючи, що жоден потенційний клієнт не залишиться без обслуговування.

  • Дебетові та кредитні картки

  • Мобільні та NFC-платежі

  • Передплачені картки для закритих середовищ

  • Статичні та динамічні QR-коди

Nova Market.

Додаткові можливості.

Nova Market використовує ту саму платформу для моніторінгу коштів, що й ваш вендінговий бізнес, тому ви зможете зручно відстежувати всі свої фінансові операції та ефективно управляти своєю бізнес діяльністю. Система самообслуговування від Nayax легко інтегрується з різними системами управління вендингом (VMS), забезпечуючи вам максимальну сумісність та ефективність управління, а підключивши Monyx Wallet, ви зможете не лише залучати нових клієнтів, а й стимулювати повторні продажі за допомогою наших програм залучення та лояльності. Також з Monyx Wallet ви зможете збирати відгуки споживачів, щоб постійно покращувати свій сервіс та задовольняти потреби своєї аудиторії.
Приєднуйтесь до нас і відчуйте новий рівень зручності та інновацій у вендинговому бізнесі!

Сфери використання систем самообслуговування Nova Market
Сфери використання систем самообслуговування Nova Market
  • Мікромаркети
  • Офіси та фабрики
  • Кафе та ресторани швидкого харчування
  • Готелі та інші місця проживання
  • Зали очікування
  • Фітнес-клуби
Nova Market
Гнучкий підхід до керування всіма вашими приладами одночасно!

Наше гнучке програмне забезпечення, дозволяє операторам призначати контроль над конкретними пристроями або локальними зонами менеджерам на цьому об’єкті, надаючи доступ лише до необхідних підрозділів. Проста оптимізація асортименту, можливість отримання детальних звітів та сповіщень через хмарний сервіс, різноманітні багатоканальні інструменти маркетингу роблять використання наших рішень надзвичайно зручним, тому що ми розуміємо важливість кожного етапу вашого бізнес-процесу та пропонуємо стратегічні рішення для оптимізації ефективності та максимізації прибутковості. З нами ви отримуєте не просто послуги, а стратегічного партнера, готового сприяти вашому росту та успіху!

All Cashless Solutions
EV Meter – Electric Vehicle Charging Stations
POS AND CASHLESS PAYMENTS
EV Meter – Electric Vehicle Charging Stations
Electric vehicle chargers for commerical and residential sites
Nova Market
POS AND CASHLESS PAYMENTS
Nova Market
Рішення для самообслуговування, яке переосмислює досвід покупок у магазині для ваших клієнтів.
Onyx
POS AND CASHLESS PAYMENTS
Onyx
Безконтактний зчитувач карток і телеметричний пристрій з підтримкою NFC і QR-платежів.
VPOS Fusion
POS AND CASHLESS PAYMENTS
VPOS Fusion
Cashless card reader with bill validator support and telemetry
Зв’яжіться з нами сьогодні та дізнайтесь більше!
Розкажіть нам про свій бізнес і ми допоможемо обрати платіжне рішення для збільшення вашого прибутку!