Платіжна система для приймання безготівкової оплати для вендингу

На сьогоднішній день все більше клієнтів віддає перевагу безготівковим розрахункам.
Банківські картки, мобільні платежі, NFC та QR платежі з кожним днем стають все більш популярними. Відповідно, для того щоб не втрачати клієнтів, кожному власнику вендингового апарату необхідно замислитись про встановлення платіжного терміналу.
Правильний вибір платіжного пристрою – має неабияке значення, оскільки саме від нього залежить швидкість оплати, види платежів які він приймає, безпечність транзакції та, в підсумку – зручність користування для клієнта.

Платіжна система для приймання безготівкової оплати для вендингу
У нас є рішення для вашого вендингового бізнесу
Для всіх об'ємів бізнесу
Для всіх об'ємів бізнесу

Наші рішення будуть корисними незалежно від розміру вашого бізнесу: чи ви тільки розпочинаєте, володієте невеликою кількістю автоматів, або управляєте великим підприємством з тисячами машин та локацій.

Торгівля та інший бізнес без нагляду
Торгівля та інший бізнес без нагляду

Якщо ваша діяльність включає не лише вендинг, але й мікроринки, кавові автомати для офісів, автомийки чи пральні, ви зможете ефективно управляти продажами, запасами, обладнанням та клієнтською інформацією, використовуючи одну інтегровану систему.

Виробники
Виробники

Як виробник, ви можете збільшити привабливість ваших торгових автоматів, оснащуючи їх заздалегідь вбудованими читачами карток від Nayax.

Оберіть платіжний термінал для вендингу
Переваги платіжних пристроїв Nayax для вендингових апаратів
Легкий та зручний монтаж
Легкий та зручний монтаж
За допомогою технології Plug and Play - ви зможете швидко та легко інсталювати платіжні термінали на своє обладнання.
Моніторинг товарних залишків
Моніторинг товарних залишків
Тепер ви можете не хвилюватись за наявність товару в апараті. За допомогою особистого кабінету, ви зможете налаштувати відправлення сповіщень в режимі реального часу, та отримувати повідомлення, коли той чи інший товар закінчується.
Збільшіть свій прибуток до 30%!
Збільшіть свій прибуток до 30%!
В середньому, встановлення платіжного терміналу для приймання безготівкової оплати Nayax, підвищує продажі до 30% з одного вендингового апарату! Завдяки карткам лояльності і можливості налаштування мультипрайсу - ви зможете збільшити середній чек та тим самим підвищити свій прибуток.

Ваші клієнти зможуть розрахуватись усіма видами банківської оплати.

Встановіть у торгових автоматах системи читання карток, щоб підвищити прибуток!

+30%
Збільшуйте свій прибуток
-20%
Зменшіть свої операційні витрати
80%
Інтеграція з платіжними системами
“Термінали для вендингу Nayax - успішно працюють та приносять дохід своїм власникам в більш ніж 60-ти країн світу!”
increase in cashless sales with VPOS Touch
88%

increase in cashless sales with VPOS Touch

Платіжні термінали VPOS Touch и Onyx – це не просто зчитувачі банківських карток!

Рішення Nayax – це повноцінне платіжне рішення для вендингу, оскільки в них вже інтегрована телеметрія. Платіжні термінали приймають усі види банківської оплати (банківські картки, як з магнітною смужкою, так і чіповані, всі види безконтактної оплати, мобільні платежі, NFC та QR платежі). Завдяки інтегрованій телеметрії, ви завжди будете тримати руку на пульсі вашого бізнесу. Контролювати апарати в режимі реального часу, бачити залишок по продукції, стежити за коректною роботою автомата, отримувати фінансові звіти, налаштовувати картки лояльності для постійних клієнтів та багато більшого!

Приймаються всі способи оплати

Платіжні системи для вендингу

Вендингові апарати у сучасному світі користуються все більшою популярністю, тому можливість швидко і безпечно розрахуватися за каву або снек за допомогою платіжних карток, мобільного платежу, NFC чи QR платежем високо цінується клієнтами. Оскільки ПРРО вендинг - це також запорука легального ведення бізнесу, Nayax пропонує великий вибір платіжних систем. Кожна така платіжна система для апаратів самообслуговування - це комплексне рішення. Ми пропонуємо установку ПРРО для вендингу на ваших автоматах відповідно до спеціалізації вашого бізнесу та умов його ведення.

Платіжні системи Visa/MasterCard для вендингових автоматів

Звертайтеся у наше представництво компанії Nayax в Україні, якщо вам потрібно вибрати і встановити термінал для вендингу для платіжних систем Visa/MasterCard. Це - оптимальне рішення для обслуговування автоматів продажу кави, снеків, засобів гігієни, розливу води та інших видів вендингу. ПОС-термінали від Nayax розширять можливості вашого бізнесу, підвищать безпеку транзакцій, збільшать ваш прибуток на більше, ніж 30%, зменшать операційні витрати та зможуть легко інтегруватися з платіжними системами Visa і MasterCard. Таке ПРРО для вендингових апаратів успішно працює у більше, ніж 80-ти країнах світу. Nayax пропонує не лише зчитувачі карток Visa чи MasterCard, а повноцінне рішення, в яке вже інтегрована телеметрія для вендингу. Це дозволяє контролювати вендингові апарати у режимі реального часу та отримувати фінансові звіти та інформацію про залишки продукції. Наші платіжні системи на суперавтомати - це інноваційний крок у розвитку вашого бізнесу, розроблений для зручності і безпеки клієнтів. Ці мобільні термінали і платіжне обладнання нададуть вашій компанії конкурентну перевагу, привертаючи все нових і нових клієнтів. Ми пропнуємо програмне РРО для вендингу для суперавтоматів від усіх популярних брендів, таких як:
 • Franke;
 • WMF;
 • Saeco;
 • Dr.Coffee;
 • Rheavendor;
 • Schaerer;
 • Bianchi;
 • Necta.
Оберіть наші послуги як партнера для платіжних систем Visa і MasterCard, і ми забезпечимо вам не тільки ефективне використання передових технологій, а й перевірену надійність. Оптимізуйте і розвивайте ваш вендинговий бізнес за допомогою POS терміналів від Nayax.

Що таке POS термінал і навіщо він потрібен у вендинговому бізнесі?

POS термінал для вендингових апаратів - це електронний пристрій, який використовується для обробки безготівкових платежів у точці продажу. Він відіграє важливу роль в оптимізації операцій і покращує обслуговування клієнтів. Такі термінали виконують ряд важливих функцій у вендинговому бізнесі, а саме:
 • дозволяють клієнтам оплачувати товари і послуги банківськими картами;
 • збільшують швидкість обслуговування;
 • підтримують оплати за допомогою мобільних платіжних систем і QR-кодів;
 • дозволяють покупцю вибрати зручний спосіб розрахунку;
 • дають можливість інтеграції із системами лояльності для постійних клієнтів, щоб надавати послуги і знижки;
 • стимулюють повторні покупки;
 • забезпечують ведення обліку продажів і отримання детальної аналітики;
 • допомагають аналізувати попит на товари, визначати ефективність продажів та приймати виважені управлінські рішення;
 • можуть контролюватися віддалено для внесення змун у програмне забезпечення з центрального офісу.
Така платіжна система для вендингу дозволяє автоматизувати кафе і точки самообслуговування на заправках, мийках та у крамницях. Безконтактна оплата кави та інших товарів особливо важлива під час пандемій. Наші POS термінали також сприяють розвитку маркетингових стратегій.

Які переваги і можливості безготівкової системи оплати Nayax?

Інтегровані IoT рішення для вендингу значно покращують ефективність та конкурентоспроможність вендингового бізнесу і полегшують взаємодію з клієнтами. Вони включають використання безготівкових систем оплати, які сприяють вдосконаленню бізнес-процесів. Йде мова про:
 • зручність для клієнтів;
 • збільшення швидкості розрахунків;
 • безпека та гігієнічність;
 • використання технологій NFC (Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, Android Pay та Visa) для безконтактних карток і мобільних гаманців;
 • можливість оплати за допомогою мобільних додатків з QR-кодами;
 • інтеграція із системами лояльності для надання додаткових заохочень і знижок;
 • вендинг-аналітика, яка сприяє розумінню попиту, оптимізації асортименту і покращенню стратегій ціноутворення;
 • ефективне управління запасами;
 • зменшення ризиків, пов'язаних із зберіганням та обробкою готівки;
 • економія часу продавців;
 • інтеграція камер та сенсорів для запобігання крадіжкам.
Якщо вам потрібен забезпечений ПРРО снековий апарат чи термінал для апарату по розливу води, ви можете замовити це обладнання на сайті nayax.co.ua.

Де купити та як встановити POS термінал?

Ви можете придбати та встановити мобільний ПОС термінал для вендингу безпосередньо у виробників або через постачальників обладнання та технологій для роздрібної торгівлі. Nayax - спеціалізована компанія для продажу та обслуговування POS терміналів від найвідоміших виробників. Наші пропозиції включають таке обладнання, як VPOS Touch, Onyx, EV Meter і Nova Market. Ці платіжні термінали приймають усі види банківських оплат і дозволяють завжди тримати руку на пульсі вашого бізнесу. Аналітика для вендингу, яка налаштовується завдяки інтегрованій телеметрії, дозволить стежити за коректною роботою автоматів за допомогою особистого кабінету в режимі реального часу. Виберіть програмне забезпечення, яке відповідає вашим потребам, і забезпечте його інтеграцію з платіжними системами. Ми порадимо, як це правильно зробити і як провести підключення POS терміналу до електромережі та Інтернету, якщо це необхідно. Протестуйте апарат, щоб переконатися, що він працює належним чином, і навчіть персонал користуватися цим обладнанням. Уважно вивчіть можливості нашої служби підтримки та гарантійні умови. Ви можете завжди знайти відповіді і технічні рішення, звернувшись за контактами, вказаними на нашому сайті. При виборі обладнання важливо вивчити і порівняти можливості різних моделей POS терміналів, звернувши увагу на їх технічні характеристики і можливості. Щоб забезпечити успішний та безперебійний ПРРО вендинг, потрібно також розглянути вартість терміналу та послуг з його обслуговування. Ми пропонуємо обладнання та послуги за комфортними цінами. Компанія Nayax, заснована у 2005 році та представлена у більше, ніж 80 країнах світу, допоможе подолати всі виклики вендингового бізнесу. Ми будемо завжди сприяти вашому розвитку і процвітанню.
Зв’яжіться з нами сьогодні та дізнайтесь більше!
Розкажіть нам про свій бізнес і ми допоможемо обрати платіжне рішення для збільшення вашого прибутку!