Мікромаркети та кіоски самообслуговування для вашого вендингового бізнесу

Ідеальне рішення для безготівкових транзакцій, спеціально розроблене для власників та виробників торгових автоматів.

Мікромаркети та кіоски самообслуговування для вашого вендингового бізнесу
У нас є рішення для вашого вендингового бізнесу
Наші продукти для вашого вендингового бізнесу на мікроринках
Найкращі функції для вашого вендингового бізнесу на мікроринку
Швидка та інтуїтивно зрозуміла система самообслуговування
Швидка та інтуїтивно зрозуміла система самообслуговування
Без додаткових зборів
Без додаткових зборів
Залучення споживачів та програми лояльності
Залучення споживачів та програми лояльності
Промо-акції на екрані
Промо-акції на екрані
Соціальні виплати працівникам або студентам
Соціальні виплати працівникам або студентам
Багатомовний інтерфейс
Багатомовний інтерфейс
Інтеграція програмного забезпечення
Інтеграція програмного забезпечення
Виконання замовлень
Виконання замовлень
Цифрові квитанції
Цифрові квитанції

Чому мікроринки чудово підходять для вашого вендингового бізнесу

*Цифри показують мікроринки порівняно з торговими точками

+30%
Збільшіть свій дохід
-20%
Скоротіть операційні витрати
6X
Збільшуйте свої продажі
“Для нас, порівняно зі стандартною торговою системою, яку ми використовували раніше, простота використання та простежуваність набагато кращі. Ми дуже раді бачити, що можемо заощадити гроші і в той же час збільшити наші продажі."”
Jason McKiernan, Director, Gecko Vending
increase in cashless sales with VPOS Touch
88%

increase in cashless sales with VPOS Touch

Nayax, ваш надійний платіжний та технологічний партнер

Технології Nayax відкривають перед вами шлях до безпечного розвитку та масштабування вашого бізнесу. Наше обладнання, яке отримало численні нагороди, забезпечує клієнтам зручний та безпечний спосіб розрахунку, водночас надаючи вашому бізнесу потенціал для зростання. Ми завжди на один крок попереду, лідируючи у сфері регулювання та інтеграції платіжних систем.

Accepts All Payment Methods

Платіжні системи для мікромаркетів і кіосків самообслуговування

У сучасному світі швидкість і зручність покупок є основними критеріями, які привертають увагу клієнтів. Тому термінали самообслуговування від фінтех-компанії Nayax - це оптимальне рішення для вашого вендингового бізнесу. Вони ідеально підходять для мікромаркетів і кіосків самообслуговування, оскільки дозволяють клієнтам здійснювати швидкі і безпечні транзакції, уникати непотрібних затримок та стояння у чергах. Невеликі торгові точки, які продають їжу та інші товари, потребують ефективного процесу оплати, тому наша безготівкова система оплати дає можливість забезпечити комфорт для клієнтів, які можуть більше не турбуватися про наявність готівки у кишені. Така інноваційна Payment System також зменшує ризик втрати або крадіжки готівки, що безсумнівно, вигідно для вашого бізнесу. Не менш важливою перевагою є можливість збільшити кількість покупців у мікромаркетах і кіосках, привертаючи все нових клієнтів та забезпечуючи їх повернення за повторними покупками. Отже, автоматизація магазину роздрібної торгівлі за допомогою платіжних систем від Наякс - це чудове рішення для розвитку вашого бізнесу.

Платіжні системи Visa/MasterCard для мікромаркетів і кіосків самообслуговування

Завдяки стрімкому розвитку електронних платіжних систем, мікромаркети і кіоски самообслуговування стають дедалі популярнішими формами торгівлі, тому що сучасні споживачі цінують зручність і швидкість обслуговування. Повна автоматизація каси в магазині дуже важлива для вендингового бізнесу. ПОС термінал від Nayax забезпечує не лише зручність оплати за допомогою Visa/MasterCard та надійний еквайринг, але й захист від шахрайства та інших ризиків. Крім того, така платіжна система (Self-Checkout) дає змогу підприємцям ефективно вести облік та аналізувати фінансові транзакції. Спеціалізовані програмні рішення Visa/MasterCard для мікромаркетів і кіосків самообслуговування дозволяють отримувати детальну інформацію про продажі, витрати та інші фінансові показники в реальному часі. Це допомагає компаніям приймати більш обґрунтовані фінансові рішення та оптимізувати свою діяльність. Таким чином, використання надійних систем Visa і MasterCard від Наякс відкриє для вас нові можливості у сфері торгівлі і сприятиме ефективності, зручності та безпеці операцій.

Що таке POS термінал і навіщо він потрібен для мікромаркетів і кіосків самообслуговування?

POS-термінал (Point of Sale) - це касове обладнання для магазину роздрібної торгівлі, мікромаркету і кіоску самообслуговування для прийому безготівкової оплати за товари і послуги. Цей термінал дозволяє здійснювати безготівкові платежі за допомогою банківських карток, телефонів з підтримкою безконтактних платежів або інших електронних способів оплати товарів і послуг. Для невеликих торгових точок встановлення таких терміналів по типу Cashless System має особливе значення. Вони дозволяють забезпечити швидку і зручну оплату, автоматизувати процеси обробки платежів, ведення обліку і статистики продажів. Отже, серед ключових переваг використання ПОС-терміналу для мікромаркетів і кіосків самообслуговування можна вказати дві - зручність для клієнтів та ефективне управління бізнесом. Тому така каса самообслуговування надзвичайно потрібна у сучасній інфраструктурі вендингового бізнесу.

Які переваги і можливості безготівкової системи оплати Nayax

Наша компанія пропонує підприємцям безготівкові системи оплати Vpos Touch, Onyx, EV Meter і Nova Market. Вони надзвичайно фукціональні, оскільки дають можливість:
 • швидко та інтуїтивно користуватися інтерфейсом терміналу;
 • не сплачувати додаткові збори за касові операції;
 • залучати більше споживачів через карти лояльності і постійного клієнта;
 • проводити оплати як QR-кодом, так і карточкою;
 • користуватися найбільш популярними способами оплат NFC (наприклад, Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, Android Pay та Visa).
Така автоматизація магазину продуктів та інших типів точок роздрібної торгівлі пропонує клієнтам і власникам бізнесу наступні переваги і можливості:
 1. Клієнти можуть робити покупки без необхідності мати при собі готівку.
 2. Вендинговий бізнес починає залучати більше клієнтів і збільшувати оборот майже у 6 разів і прибуток навіть на 30% і більше.
 3. Підприємство отримує можливість ефективно вести облік фінансів, отримуючи детальні звіти про транзакції.
 4. Безготівкові платежі більш безпечні, тому що вони зменшують ризик втрати готівки через крадіжки і розбіжності в касових операціях.
 5. Безготівкові платежі привабливі для нових клієнтів, які шукають можливість оплачувати свої покупки швидко і зручно.
Отже, наші безготівкові системи відкривають широкі фінансові можливості для ваших мікромаркетів і кіосків самообслуговування.

Де купити і як встановити платіжні системи для мікромаркетів і кіосків самообслуговування?

Автоматизація продуктового магазину, мікромаркету або кіоску самообслуговування потребує декількох виважених кроків:
 1. Вибір постачальника. Почніть із дослідження ринку платіжних систем, щоб зрозуміти, які саме пропозиції відповідають вашим потребам і можливостям бюджету. Фінтех-компанія Nayax пропонує інноваційні бюджетні рішення, які зроблять ваш бізнес ще більш конкурентоспроможним.
 2. Консультація з експертами. Зв'яжіться з нашим менеджером по номеру телефону, вказаному на сайті, щоб обрати оптимальне рішення для вашого бізнесу.
 3. Придбання обладнання. Купити необхідні платіжні термінали, програми для безконтактних рішень, читачі карток та інше ви можете у нашому представництві в Україні, яке працює з 2019 року.
 4. Встановлення і налаштування. Перевірте всі можливості підключення і зверніться до наших фахівців, які допоможуть вам встановити обладнання. Правильне налаштування програмного забезпечення є важливою умовою оптимальної роботи вашої системи.
 5. Тестування і навчання персоналу. Перед введенням системи в експлуатацію проведіть тестування її роботи та проведіть тренінг для свого персоналу.
 6. Підтримка та обслуговування. Подумайте про регулярне технічне обслуговування платіжної системи для її безперебійної роботи і вчасного вирішення будь-яких технічних проблем.
Фінтех-компанія Nayax - надійний і досвідчений постачальник, що забезпечує якість і надійність обслуговування вашого бізнесу. Смарт каса від нашої компанії працюватиме ефективно, скорочуючи ваші операційні витрати на 20%. Ми маємо філії у 9 країнах і 40 компаній-дистриб'юторів є нашими партнерами. Наші термінали мають багатомовний інтерфейс, приймають 26 валют і обслуговують споживачів у 55 країнах. Ми гарантуємо високу якість і стабільний розвиток вашого вендингового бізнесу.
Зв’яжіться з нами сьогодні та дізнайтесь більше!
Розкажіть нам про свій бізнес і ми допоможемо обрати платіжне рішення для збільшення вашого прибутку!