Публічні вбиральні. Платіжне рішення для отримання безготівкової оплати.

Інсталюйте платіжне рішення Nayax для громадських вбиралень та збільшуйте свій прибуток за рахунок зниження операційних витрат та збільшення задоволених клієнтів.
На сьогоднішній день все більше користувачів віддають перевагу безготівковим розрахункам, оскільки це дійсно найбільш зручний та швидкий спосіб оплати. Надаючи клієнтам можливість сплачувати за послуги вбиральні шляхом безготівкової оплати – ви будете впевнені, що не втратите ні одного відвідувача та надасте клієнтам найбільш зручний метод оплати.

Публічні вбиральні. Платіжне рішення для отримання безготівкової оплати.
Обирайте зараз: зчитувачі кредитних карток для вашого вендингового бізнесу
Зчитувач кредитних карток та системи управління
Віддалена зміна ціни
Віддалена зміна ціни
Віддалено налаштовуйте тарифи на послуги у громадських вбиральнях, що дозволяє ефективно заощаджувати час і знижувати оперативні витрати.
Ефективність управління та збору платежів
Ефективність управління та збору платежів
Автоматизація процесу оплати через зчитувач карток мінімізує помилки та зловживання з боку персоналу. Це також забезпечує точне ведення обліку доходів, полегшуючи управління та звітність, а також підвищуючи загальну ефективність бізнесу.
Зручність для користувачів
Зручність для користувачів
Автоматизований зчитувач карток в громадських вбиральнях значно спрощує процес оплати. Він дозволяє користувачам швидко та легко проводити оплату без необхідності носіння готівки, що є особливо зручним у сучасному безготівковому суспільстві.

Переваги зчитувача карток

Платіжні пристрої Nayax збільшують прибуток громадським вбиральням в більш ніж 60-ти країн світу

+30%
Збільшуйте свій дохід
-20%
Скоротіть операційні витрати
80%
Payment Integrations
Nayax, ваш надійний платіжний та технологічний партнер

Nayax пропонує технологічні рішення, які забезпечують безпеку та легке масштабування вашого бізнесу. Наші нагороджені пристрої гарантують простоту та безпеку платіжних операцій для клієнтів, відкриваючи шляхи для розвитку вашого бізнесу. Завдяки нашій попередній роботі у сфері регулювань та інтеграції платежів, ми завжди тримаємося на передовій ринку.

Приймаються всі способи оплати

Платіжні системи для санітарних модулів

Безготівкові оплати у сучасному вендинговому бізнесі мають велике значення. Користувачі, які оплачують послуги за допомогою контактних та безконтактних карток та інших способів, завжди залишаються задоволеними. Це особливо важливо для санітарних модулів, коли відсутність готівки і неможливість знайти банкомат або обмінний пункт суттєво впливає на можливість користування громадською вбиральнею чи платним душем. Тому встановлення обладнання для громадських туалетів - першочергове завдання для всіх власників цього типу вендингового бізнесу. Зробіть це з міжнародною фінтех-компанією Nayax. Ми пропонуємо унікальні технологічні рішення для масштабування вашого бізнесу і готові стати вашим надійним партнером.

Платіжні системи Visa/MasterCard для громадських туалетів

Компанія-власник санітарних модулів і платних громадських вбиралень повинна, у першу чергу, думати про зручність для своїх клієнтів. Оскільки у сучасних умовах більшість з них користуються безготівковими оплатами, відсутність готівки може створити для них велику кількість незручностей. Тому вам потрібна надійна система автоматизації для платної вбиральні з можливістю використання системи оплати за допомогою кредитних чи дебетових карток Visa/MasterCard. Така Payment System дає ряд переваг як для користувачів санітарними модулями, так і для їх власників. Серед них можна назвати:
 • простоту здійснення оплат;
 • розвиток системи самообслуговування із 20%-ним скороченням операційних витрат;
 • надійний еквайринг;
 • безпеку і зменшення ризику втрати готівки;
 • можливість використання карток з міжнародним доступом для іноземних відвідувачів;
 • фінансову прозорість, аналіз та ефективне управління бізнесом;
 • можливість встановлення різних тарифів залежно від послуги та тривалості користування;
 • просту інсталяцію, інтеграцію та обслуговування ПОС терміналу.
Платіжні системи Visa та MasterCard надзвичайно функціональні, захищені найсучаснішим шифруванням та надійні. Встановивши зчитувач кредитних карток від компанії Наякс, ви можете бути спокійними за ефективність свого вендингового бізнесу. На нашому сайті ви можете знайти комплексні рішення для автоматизації оплати у ваших санітарних модулях.

Що таке POS термінал і навіщо він потрібен для санітарних модулів і громадських туалетів

POS (Point of Sale) термінал - це пристрій, потрібний для обробки платежів у роздрібній торгівлі або вендинговому бізнесі. Такі термінали зазвичай підключені до банківських систем, що дає можливість оплачувати послуги платіжними картами та іншими видами безготівкових платежів. Ми пропонуємо термінал для санітарного модуля із зчитувачами карток VPOS Touch, Onyx, EV Meter та Nova Market і підберемо для вас рішення, яке якнайбільше відповідає умовам і потребам вашого вендингового бізнесу. Ви можете використати наш ПОС термінал для того, щоб користувачі санітарного модуля мали можливість зручно оплачувати вхід за допомогою:
 • дебетових або кредитних банківських карток Visa та MasterCard;
 • QR-коду;
 • способами NFC (Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, Android Pay і Visa), а також користуватися інтегрованими картами лояльності і постійного клієнта.
Саме тому POS-термінали з програмним забезпеченням і зчитувачами карток від Nayax - це можливість зробити ваш платний душ чи туалет сучасним, автоматизованим та зручним для клієнтів.

Які переваги і можливості безготівкової системи оплати Nayax?

Глобальна фінтех-компанія Nayax працює на ринку телементрії та пристроїв для безготівкових платежів з 2005 року. Тому у нас є великий досвід співпраці з вендинговими підприємствами. Ми запропонуємо вам термінал для санітарних кабінок, душів чи громадських вбиралень, який забезпечить наступні переваги:
 • зручність для користувачів;
 • збільшення доходу на 30 відсотків;
 • розширення кількості клієнтів за рахунок туристів, які тимчасово не мають доступу до місцевої готівки;
 • зменшення ризику крадіжок та втрати готівки;
 • детальна інформація про транзакції для оптимізації роботи бізнесу;
 • точність звітів про доходи для якісного фінансового управління;
 • розширені технологічні можливості, такі як безпровідний зв'язок, підключення до хмарних систем та можливість зворотного зв'язку з користувачами через мобільні додатки або SMS-повідомлення.
Ваша ПРРО громадська вбиральня чудово інтегруватиметься з нашою Cashless System будь-якого типу через використання протоколів Pulse. Усе це робить системи оплати від Nayax привабливими для власників і операторів приватних санітарних модулів.

Де купити і як встановити безготівкові системи оплати для санітарних модулів?

Тепер у вас є багато підстав для того, щоб купити зчитувач карток та програмне забезпечення для своїх платних санітарних модулів. Зв'яжіться з нашим менеджером по номеру телефону, вказаному на цьому сайті, щоб взнати більше про потрібний вам термінал для платних туалетів чи душових, його функціональність, вартість встановлення і можливості налаштування та обслуговування. Якщо вам потрібна Self-Checkout система для автоматизації вашого вендингового бізнесу або з ви хочете організувати платний туалет, чеки за оплату в якому будуть видаватися в електронному вигляді, обов'язково вкажіть це у ваших побажаннях щодо обладнання. При встановленні і налаштуванні нашого обладнання і програмного забезпечення дотримуйтеся інструкцій, наданих вам нашою компанією. За потреби, ми порекомендуємо вам нашого технічного спеціаліста. Після встановлення програмного забезпечення протестуйте його, провівши декілька пробних транзакцій. Ознайомте своїх операторів із роботою обладнання, щоб не було непередбачуваних затримок після введення в експлуатацію. Міжнародна фінтех-компанія Nayax обслуговує своїх клієнтів і партнерів у більше 60 країнах світу, тому ми станемо вашим надійним помічником у розвитку вендингового бізнесу. Повністю автоматизовані та високотехнологічні санітарні модулі - це важлива перевага перед конкурентами і шлях до процвітання.
Зв’яжіться з нами сьогодні та дізнайтесь більше!
Розкажіть нам про свій бізнес і ми допоможемо обрати платіжне рішення для збільшення вашого прибутку!