Вендингове масажне крісло - Платіжна картка - Платіжні системи

Змініть спосіб ведення бізнесу з продажу масажних крісел, щоб максимально спростити його, одночасно збільшуючи продажі за допомогою безготівкових розрахунків.

Вендингове масажне крісло - Платіжна картка - Платіжні системи
У нас є рішення для вашого вендингового бізнесу
Будь-який розмір бізнесу
Будь-який розмір бізнесу
Масажні крісла та інше обладнання
Масажні крісла та інше обладнання
Виробник масажних крісел
Виробник масажних крісел
Choose Now: Credit Card Readers for Your Vending Business
Зчитувач кредитних карток торгового автомата та функції системи управління
Багатоцільове ціноутворення
Багатоцільове ціноутворення
Режим зворотного рахунку
Режим зворотного рахунку
Залучення споживачів
Залучення споживачів
Інтерактивний сенсорний екран
Інтерактивний сенсорний екран
Сповіщення в реальному часі
Сповіщення в реальному часі
Віддалене управління 24/7
Віддалене управління 24/7

Вендингове масажне крісло Переваги кредитної картки Платіжні системи

Наші рішення для безготівкових оплат надають вам переваги та інноваційні ідеї, спрямовані на підвищення продуктивності ваших операцій.

+30%
Збільшіть свій дохід
-20%
Скоротіть операційні витрати
80%
Платіжні інтеграції
“Nayax - не просто наш безготівковий постачальник, а справжній технологічний партнер.”
Jason McKiernan, Director, Gecko Vending
збільшення безготівкових продажів з VPOS Touch
88%

збільшення безготівкових продажів з VPOS Touch

Nayax, ваш надійний платіжний та технологічний партнер

Рішення від Nayax забезпечують ваш бізнес передовими технологіями для безпечного майбутнього та ефективного розширення. Наше нагороджене обладнання забезпечує клієнтам легкий та безпечний спосіб оплати, відкриваючи перед вашим бізнесом нові можливості для зростання. Ми постійно перебуваємо на передовій ринку, особливо у сфері регулювання та інтеграції платіжних систем.

Accepts All Payment Methods

Платіжні системи для масажних крісел

Сучасний вендинговий бізнес в Україні - це різноманітний вибір послуг, перелік яких постійно розширюється. Масажні крісла у великих торгово-розважальних центрах уже нікого не дивують. Адже так приємно після важкого робочого дня або на вихідних паралельно з біганиною по магазинах розслабитися і відпочити. Проте, ми не завжди маємо із собою дрібну готівку, щоб заплатити за цю послугу, а тому змушені проходити мимо у надії, що наступного разу матимемо у кишені декілька гривень. Усе це можна вирішити за допомогою інтегрування безготівкових платіжних систем у масажні крісла. Це зручно як для клієнтів, так і для бізнесу. Якщо перші можуть оплачувати цю послугу моментально за допомогою картки чи іншої системи оплати і повертатися сюди знову і знову, то вендингові компанії мають шанс на 30 відсотків збільшити свій дохід. Сучасна безготівкова платіжна система від міжнародної фінтех-компанії Nayax - це стабільний розвиток вашого бізнесу та гарантована якість і надійність партнерських відносин.

Платіжні системи Visa/MasterCard для масажних крісел

На нашому сайті можна знайти комплексні рішення для встановлення безготівкових платіжних систем на масажні крісла для вашого вендингового бізнесу. Безготівкова оплата в кріслах найчастіше здійснюється через міжнародні платіжні системи Visa/MasterCard. Це дозволяє спростити процес оплати для клієнтів, які користуються цими послугами. А завдяки надійному еквайрингу ваша фінансова інформація повністю захищена. Ці системи дозволяють здійснювати безконтактні платежі, захиститися від шахрайства через програми моніторингу транзакцій для виявлення підозрілих операцій, використовувати послуги онлайн-бронювання масажних крісел та інтегрувати ваші програми лояльності, наприклад, накопичення бонусних балів або знижки для постійних клієнтів. Ці характеристики та функції роблять використання нашого обладнання для платіжних систем Visa/MasterCard вигідним для вашого бізнесу і для ваших клієнтів.

Що таке POS термінал і навіщо він потрібен для масажних крісел?

POS термінал (Point of Sale) - це спеціальне обладнання для обробки платежів за послуги на місці їх надання. Платіжні системи для масажних крісел, які використовують ПОС термінал, це справді інноваційне рішення для вашого бізнесу. Компанія Nayax пропонує термінали для будь-якого розміру вендингового бізнесу, а також для виробників масажних крісел у більше ніж 60 країнах світу. Ця сучасна Payment System, яку ви можете замовити і купити на нашому сайті, дозволяє клієнтам здійснювати платежі за допомогою кредитних або дебетових карток, а також інших способів безготівкової оплати. POS термінал для масажних крісел забезпечить наступні переваги для вашого вендингового бізнесу:
 • зручність і комфорт для клієнтів;
 • доступність для клієнтів завдяки розширенню переліку способів оплати;
 • ефективне ведення обліку продажів;
 • зменшення ризику втрати готівки;
 • повну безпеку транзакцій;
 • віддалене управління 24/7;
 • система сповіщень у реальному часі;
 • багатоцільове ціноутворення.
В загальному, така Cashless System є важливим інструментом для продажу послуг масажних крісел, який сприяє зручності і безпеці оплати і допомагає власникам бізнесу ефективно управляти своєю фінансовою діяльністю.

Які переваги і можливості безготівкової системи оплати Nayax?

Фінтех-компанія Наякс пропонує своїм клієнтам і партнерам наступні безготівкові системи оплати і платіжні термінали:
 • VPOS Touch;
 • Onyx;
 • EV Meter;
 • Nova Market.
Наш майже 20-річний досвід роботи на міжнародному ринку дозволяє підібрати найоптимальнішу систему для індивідуальних потреб конкретного бізнесу. Ваше вендингове масажне крісло отримає такі можливості і переваги з нашими платіжними системами:
 • високі стандарти захисту і шифрування для підвищення безпеки і надійності;
 • можливість приймати контактні і безконтактні платежі через міжнародні системи Visa/MasterCard;
 • оплата QR-кодом та через мобільні додатки;
 • використання популярних сьогодні способів оплат NFC (Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, Android Pay та Visa);
 • збільшення продажів через високу якість та зручність надання послуг клієнтам;
 • вбудовані функції для ведення обліку та аналіху фінансової діяльності;
 • інтеграція з протоколами Pulse та іншим програмним забезпеченням;
 • зручний та інтуїтивно зрозумілий для клієнтів інтерфейс.
Наші безготівкові системи оплати забезпечують повну автоматизацію вашого вендингового бізнесу за допомогою програм Self-Checkout, що дозволяє підвищити якість послуг.

Де купити і як встановити безготівкову платіжну систему для масажних крісел?

Міжнародна фінтех-компанія Nayax працює на ринку обладнання для безготівкових платежів з 2005 року, а українське представництво було відкрито у Києві у 2019 році. Тому вам не потрібно довго вибирати, де купити обладнання для безготівкових розрахунків для вашого вендингового бізнесу. Щоб придбати термінал для масажного крісла, ознайомтеся з пропозиціями на нашому сайті, поспілкуйтеся з нашими менеджерами і замовте необхідне обладнання і програмне забезпечення. Врахуйте потреби вашої компанії і вартість обладнання, умови обслуговування та можливості оновлення програмного забезпечення. Ми надамо вам потрібний POS-термінал, програмне забезпечення для обробки платежів та інші компоненти. Після встановлення проведіть налаштування обладнання та його інтеграцію згідно з нашими інструкціями. Протестуйте роботу перед введенням терміналу в експлуатацію, провівши декілька пробних транзакцій. Ознайомте своїх працівників з особливостями роботи терміналу, щоб уникнути непотрібних затримок і непорозумінь. Компанія Nayax стане надійними партнером для вашого вендингового бізнесу. Ми перебуваємо на передовій ринку регулювання та інтеграції платіжних систем, тому наш досвід допоможе вивести вашу компанію на новий інноваційний рівень.
Зв’яжіться з нами сьогодні та дізнайтесь більше!
Розкажіть нам про свій бізнес і ми допоможемо обрати платіжне рішення для збільшення вашого прибутку!