• Головна
  • Ресурси
  • Найкраще місце для встановлення зарядних станцій для електромобілів, на парковці

Найкраще місце для встановлення зарядних станцій для електромобілів, на парковці

Якщо ви керуєте парковкою, вам, ймовірно, доводиться стикатися з все більшою кількістю електромобілів. Після того, як кілька водіїв запитали вас, чи можна у вас паркуватися і заряджати, і ви відповіли “ні”, ймовірно, ви почали переосмислювати свій бізнес-план.

Встановлення зарядних станцій для електромобілів на вашій парковці може бути великим множником доходу. Це допоможе привертати зростаючу кількість водіїв електромобілів і також підвищить ваші продажі. Навіть якщо ви ще не помітили багато електромобілів і вважаєте, що вам не потрібно встановлювати зарядні станції, тільки почекайте. Продажі електромобілів зростають щороку, і вони були втричі вищими у 2023 році, ніж у 2020 році.
Щоб мати перевагу та переконатися, що ви попереду від інших, вам захочеться приєднатися до загального руху та встановити зарядні станції для електромобілів на вашій парковці. Але де? Продовжуйте читати, щоб дізнатися, де може бути оптимальне місце для ваших зарядних станцій для електромобілів.

Доступ до електроенергії

По-перше, вам слід переконатися, що ви встановлюєте свої зарядні станції для електромобілів в місці, де вони матимуть легкий доступ до електроенергії. Прокладання ліній живлення може бути дуже витратним, тому багато людей віддають перевагу встановленню своїх пристроїв в групах біля електророзподільного щита. Залежно від розміру вашої парковки, ви можете захотіти створити більше однієї групи зарядних станцій. Ефективний спосіб максимізувати кількість обслугованих електрокарів – використовувати комерційні зарядні станції для електромобілів рівня 2, які можуть заряджати два транспортних засоби одночасно.

Величезний Досвід

Розташування зарядних станцій для електромобілів ближче до входів у будівлю бажано для поліпшення враження від обслуговування клієнтів. Наприклад, ви можете виділити місця для зарядки електромобілів поруч із парковочними місцями для інвалідів. Пам’ятайте, що ви будете отримувати більше доходу від водіїв електромобілів, ніж від водіїв, які користуються іншими видами транспорту, тому надання їм VIP-обслуговування може покращити ваше становище. Також важливо запобігти тому, щоб водії неелектричних транспортних засобів паркувалися на цих місцях, тому вони повинні бути видимими для систем відеоспостереження, які, як правило, також контролюють вхідні групи.

Приорітетність відеонагляду

Для того щоб привертати водіїв електромобілів, які заїжджають на парковку до зарядних станцій, важливо забезпечити відмітну видимість парковочних місць для електромобілів і зарядних пристроїв. Це можна здійснити за допомогою вертикальної сигналізації, покриття дорожньої поверхні символами та малюнками на асфальті. Зелений – це колір, універсально пов’язаний із збереженням природи, тому ви можете використовувати його для підтримки вашої екологічної ініціативи.

Вибір правильної зарядної станції

Залежно від типу вашої парковки, вам слід врахувати деякі речі. Наприклад, якщо у вас не крита парковка, вам слід переконатися, що ваші зарядні станції для електромобілів є стійкими до погодних умов. Якщо у вас з накриттям, або підземна парковка, вам слід переконатися, що ваші зарядні станції для електромобілів компактні і можуть легко поміщатися на парковочному місці. Також важливо переконатися, що оплата може проводитись будь якими картками та платіжними системами, навіть якщо пристрій перейшов в офлайн режим. Щоб дізнатися більше про ідеальну систему оплати для зарядних станцій для електромобілів, натисніть тут.

Якщо ви готові встановити зарядні станції для електромобілів на вашій парковці, зв’яжіться з нами сьогодні. Щоб дізнатися більше про те, як розпочати та управляти бізнесом зарядних станцій для електромобілів, прочитайте наш короткий посібник тут.

Читайте ще по темі
Зв'яжіться з нами сьогодні та дізнайтесь більше!

Розкажіть нам про свій бізнес і ми допоможемо обрати платіжне рішення для збільшення вашого прибутку!