• Головна
  • Ресурси
  • Nayax розширює унікальну ціннісну пропозицію групи BreakTime та забезпечує їм гарантований дохід і зростаючі продажі

Nayax розширює унікальну ціннісну пропозицію групи BreakTime та забезпечує їм гарантований дохід і зростаючі продажі

Система управління попередньо сплаченими NFC картками Nayax допомагає операторам автоматів з продажу товарів пропонувати унікальне рішення в закритих середовищах, що сприяє збільшенню доходу та підвищенню задоволеності та витрат клієнтів.

Група BreakTime – це оператор вендінгових автоматів з продажу товарів, розташованих в Ріпоні, Північний Йоркшир, Велика Британія, яка продає закуски, напої та каву. В їх автоматах, в основному, розміщені в закритих робочих середовищах, таких як заводи, колл-центри та фінансові офіси. Раніше BreakTime працювала з монетоприймачами, на своїх апаратах, але вони виявили це дуже витратним, оскільки механізм монет вимагав обслуговування, що призводило до простою автоматів. Вони також помітили, що їхні клієнти несуть все менше готівки, що також впливало на їхні продажі.

Шукаючи безготівкове рішення для своїх автоматів, вони натрапили на Nayax і вирішили обрати його, оскільки, окрім того, що він пропонує переможне безготівкове рішення для оплати, Nayax також приносить додаткову цінність компаніям, таким як група BreakTime. Нижче ми розглянемо це, більш детально.

1. Перехід до безготівкових платежів

Як вже зазначалося вище, група BreakTime хотіла перейти до безготівкових платежів, щоб покращити роботу своїх автоматів, зменшивши потребу в постійному обслуговуванні, яке вимагають монетприймачі. Тому вони встановили POS термінали VPOS Touch від Nayax, які мають сертифікат EMV і приймають різні форми безготівкових платежів, зокрема дебетові та кредитні картки, NFC, мобільні платежі, QR-коди та картки лояльності.

2. Збільшення доходу

Приймання як відкритих, так і закритих безготівкових методів оплати є надзвичайно корисним для компаній, таких як група BreakTime, які працюють в закритих середовищах. Це дозволяє працівникам, наприклад, розраховуватися за допомогою внутрішньої NFC картки, яку вони можуть отримати від свого роботодавця, а також гостям та відвідувачам розраховуватися за товари за допомогою відкритої системи безготівкових платежів, такої як кредитна карта. Приймання різних форм оплати, особливо внутрішніх NFC карток, допомогло збільшити продажі в автоматах групи BreakTime.

Працівники використовують ці картки замість того, щоб купувати каву за межами офісу, і вживання кави на території підприємства, вже стало їх звичкою. Це означає, що навіть коли на їх картках закінчаться безкоштовні напої, ймовірно, вони будуть покупати додаткові, в тих самих автоматах. Група BreakTime помітила збільшення продажів на 20% з моменту впровадження безготівкового рішення Nayax.

3. Збільшення задоволеності серед працівників

Nayax дозволяє компаніям, таким як група BreakTime, створювати власні картки прередплати та конфігурувати їх самостійно. Наприклад, вони можуть пропонувати працівникам певну кількість безкоштовних гарячих напоїв на день або на тиждень. Ці переваги можна змінювати в системі управління автоматами Nayax Core, на основі даних, зібраних за допомогою телеметрії на терміналах VPOS, що допомагає операторам відслідковувати продажі, підвищувати точність рахунків та оптимізовувати операції, поповнюючи автомати відповідними товарами перед тим, як вони закінчаться. З огляду на те, що більшість роботодавців хочуть, щоб їх працівники поверталися до офісу, ця додаткова перевага реально може допомогти.

4. Гарантія доходу

Коли роботодавці, які співпрацюють з групою BreakTime, вирішують пропонувати своїм працівникам картки передплати, це створює дуже виграшну ситуацію. Збільшується задоволеність працівників, що допомагає привертати їх назад до офісу, і група BreakTime може виставляти рахунок роботодавцеві за “безкоштовні” привілеї, які вона надає своїм працівникам. Ці привілеї гарантують базовий стабільний дохід для групи BreakTime.
 

“Вирішивши впровадити картки передплати для наших клієнтів, та все, що Nayax дозволяє нам робити за кулісами, зробило цю ініціативу великим успіхом. Ми помітили стійкий зріст наших продажів і можемо насолоджуватися джерелом гарантованого доходу. Зараз у всіх виникла ситуація, коли вони хочуть, щоб їхні працівники поверталися в офіс, і якщо щось настільки просте, як попередньо сплачена картка постійного клієнта, може допомогти це зробити, то люди ставляться до цього дуже позитивно. Nayax Core дозволяє нам пропонувати навіть більше, що безумовно надає нам перевагу.” – Анна Роватт, група BreakTime

Як система управління передоплаченими картками Nayax допомагає вендинговим підприємствам зростати.
Зручне і ефективне платіжне рішення від Nayax, допомагає підприємствам по всьому світу збільшувати обсяги продажів, пропонуючи клієнтам простий та безперебійний процес оплати. Приймання різних форм оплати та можливість гнучкого налаштування вашої пропозиції дозволяють забезпечити найкращий досвід користувачам у ваших автоматах.

Якщо ваше підприємство використовує автомати з продажу, особливо в закритих середовищах, ви можете співпрацювати з роботодавцями для створення персоналізованих пропозицій для їх працівників. За допомогою карток передплати або цифрового платіжного додатка Monyx Wallet від Nayax, ви можете створити брендовані картки передплати, які роботодавці зможуть поповнювати для своїх працівників. Ви також можете створити спеціальні угоди для працівників, такі як знижки під час щасливих годин, акційні кампанії з картками лояльності, спеціальні угоди, промоакції та багато іншого.

Введення програми лояльності безпосередньо в платіжний процес – це світ, в який компанії тільки починають вдаватися, і можливості є нескінченні. Щоб відкрити для себе платіжні рішення та програми лояльності для ваших клієнтів, зв’яжіться з нами сьогодні.

Читайте ще по темі
Зв'яжіться з нами сьогодні та дізнайтесь більше!

Розкажіть нам про свій бізнес і ми допоможемо обрати платіжне рішення для збільшення вашого прибутку!