• Головна
  • Ресурси
  • Відкриті та Закриті Платежі: Чому Вашому Бізнесу Варто Приймати Обидва

Відкриті та Закриті Платежі: Чому Вашому Бізнесу Варто Приймати Обидва

Як власник бізнесу, ви, можливо, знаєте терміни “відкриті платежі” та “закриті платежі”. Але ви знаєте різницю між ними? І, що ще важливіше, чи знаєте ви, чому ваш бізнес повинен приймати обидва?

Відкриті платежі – це транзакції, які можна використовувати скрізь, де приймають платежі з банківських карток. Наприклад, Visa, Mastercard та інші – це все відкриті мережі платежів. Закриті платежі, навпаки, – це транзакції, які можна використовувати тільки в конкретному магазині або серед магазинів одного бренду. Приклади закритих платежів включають попередньо оплачені картки, картки співробітників, власні додатки та купони на товари чи їжу.

Приймання обох видів платежів дуже полегшує вашу можливість досягти кожного клієнта, який приходить до вашого бізнесу. Ви не лише можете приймати будь-який метод оплати, який використовують ваші клієнти, але і приймати метод оплати, який вони обирають саме в той момент, надаючи їм відчуття участі та покращуючи їхній досвід оплати. Нижче ми розглянемо основні причини приймання обох видів платежів.

Зручність для клієнтів

Приймаючи як відкриті, так і закриті платежі, ви даєте своїм клієнтам більше варіантів оплати за їхніми бажаннями. Деякі клієнти можуть віддавати перевагу оплаті кредитною карткою чи мобільним гаманцем, а інші можуть обирати інший спосіб оплати, особливо якщо вони перебувають в закритому середовищі, такому як робоче місце чи університет.

У цих ситуаціях роботодавці чи університети можуть надавати своїм працівникам чи студентам купони на сніданки, або передплачені картки, за допомогою яких, вони можуть оплачувати снеки, каву, зарядку для електромобілів, паркування та інше. Цей закритий метод оплати може бути поповнений оператором, чи споживачем самостійно, і надає власникам цікавий варіант налаштування програм лояльності. Наприклад, якщо у вас є автомати з закусками в офісній будівлі, ви можете пропонувати одну ціну для працівників, які платять своєю службовою карткою, і іншу для відвідувачів, які можуть платити своєю банківською карткою.

Це змусить працівників продовжувати використовувати ваші сервіси, через вигіднішу ціну, а також дозволить будь-кому, хто заходить, швидко перекусити простим дотиком своєї кредитної картки. Приймаючи всі види платежів, ви робите шопінг для клієнтів легким і зручним.

Збільште свій дохід

Приймання закритих платежів, таких як службові картки передплати, або купони на їжу, фактично може збільшити ваш дохід. Клієнти, чиї службові картки поповнюються своїм роботодавцем, ймовірно, витратять ці кошти перед усім, і в багатьох випадках можуть витрачати більше, ніж сума яка лежить на ній, що призводить до додаткових продажів для вашого бізнесу. Крім того, закриті платежі можуть допомогти вам привернути нових клієнтів, які, можливо, інакше не купили б у вас, але які отримали зручний варіант витрачати свої гроші за допомогою вашого бізнесу.

Здобудьте конкурентну перевагу

Приймання як відкритих, так і закритих платежів може надати вашому бізнесу конкурентну перевагу перед іншими, які приймають обмежені типи платежів. Клієнти вірогідніше виберуть бізнес, який пропонує більше способів оплати, особливо якщо вони можуть розраховуватися своїм улюбленим методом оплати.

Це особливо актуально в галузі зарядки електромобілів. Більшість станцій зарядки для електромобілів вимагають від водіїв завантажити програму або підписатися на послугу, щоб сплатити за зарядку. Якщо ви оператор точки зарядки (CPO), який приймає відкриті платежі поряд із цими закритими методами оплати, ви можете скористатися спонтанними або одноразовими водіями, які хочуть зарядити швидко і без проблем.

Загалом приймання як відкритих, так і закритих платежів може принести вашому бізнесу багато користі. Надавайте клієнтам більше варіантів оплати, і ваш бізнес зможе процвітати і рости. Не обмежуйте себе лише одним типом платежу – відкрийте двері для всіх видів платежів і спостерігайте, як ваш бізнес процвітає. За допомогою передових технологій оплати Nayax ви можете приймати понад 80 різних методів оплати, як відкритих, так і закритих. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про технології оплати Nayax.

Читайте ще по темі
Зв'яжіться з нами сьогодні та дізнайтесь більше!

Розкажіть нам про свій бізнес і ми допоможемо обрати платіжне рішення для збільшення вашого прибутку!