• Головна
  • Ресурси
  • Виграш від розміщення зарядних станцій для електромобілів, на парковках біля роботи

Виграш від розміщення зарядних станцій для електромобілів, на парковках біля роботи

Додавання зарядних станцій для електромобілів на парковках біля робочого місця, має багато переваг. З тим, як все більше людей купують електромобілі, важливо забезпечити працівників можливістю заряджати свої автомобілі на роботі. Це зробить відвідування роботи більш зручним, виключаючи додаткову турботу щодо пошуку місця для зарядки по дорозі на роботу, чи назад.

Однак простою зарядною станцією тут не обійдеться. Важливо, щоб ваші зарядні станції мали платіжний термінал з відкритою платіжною системою. Це надає додатковий зручності працівникам і відвідувачам вашого бізнесу, дозволяючи їм оплачувати за допомогою простого та швидкого доторкання замість завантаження власного застосунку чи обов’язкової реєстрації для використання конкретного зарядного пристрою. Ця бізнес-модель створює виграшну ситуацію як для підприємств, так і для водіїв електромобілей. Ось чому:

1. Зручність для водіїв електромобілів

Водії електромобілів можуть дуже зручно заряджати свої автомобілі на роботі, що допомагає їм економити час.

2. Доступність для водіїв електромобілів

Водії електромобілів можуть оплачувати зарядку електромобіля так, як їм зручно. Чи це буде співробітник, який потребує щоденної зарядки на роботі, або гість, який просто відвідує офіс, відкрита система оплати Nayax забезпечить всім безперешкодний процес оплати.

3. Гнучкість ціноутворення

Гнучкість ціноутворення може допомогти збільшити дохід підприємства. Система тарифікації дозволяє операторам зарядних станцій встановлювати різні ціни для людей, які регулярно заряджають свої автомобілі або для одноразових відвідувачів. Це додатково спонукатиме співробітників заряджати автомобілі на роботі, оскільки для них буде доступна вигідна пропозиція, і допоможе забезпечити стабільний дохід для вашого бізнесу з зарядки електромобілів. Наприклад, співробітникам може видаватися попередньо оплачена корпоративна картка, яку вони або роботодавець можуть поповнити. Це відкриває можливість впровадження програм лояльності та індивідуальних знижок. З іншого боку, відвідувачі можуть оплачувати послуги будь-яким зручним для них способом, чи то кредитною чи дебетовою карткою, чи за допомогою мобільного гаманця.

4. Відстеження даних

З платіжним терміналом на ваших зарядних станціях для електромобілів ви можете відстежувати важливі дані та тенденції зарядки. Це може допомогти вам оптимізувати роботу зарядної станції, регулювати ціноутворення та покращувати загальний досвід користування.

5. Енергоменеджмент

Розширені інструменти управління, які взаємодіють з платіжним терміналом, також можуть допомогти вам управляти енергією, оптимізувати споживання енергії, керувати навантаженнями в режимі онлайн, регулювати ціни в періоди зниження вартості електроенергії та взаємодіяти з електричною мережею для забезпечення стабільності.

Комплексне рішення Nayax для операторів зарядних станцій і підприємств допомагає всім перемагати. Дізнайтеся більше про обладнання робочих місць зарядними станціями для електромобілів з можливістю безготівкових платежів. Зв’яжіться з нами тут.

Читайте ще по темі
Зв'яжіться з нами сьогодні та дізнайтесь більше!

Розкажіть нам про свій бізнес і ми допоможемо обрати платіжне рішення для збільшення вашого прибутку!